آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17517
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  پسر مواد فروش از ترس پلیس یک بسته شیشه را بلعید

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، ساعت ۳ و ۱۴ دقیقه بامداد، چهارم اردبیهشت ماه ماموران گشت کلانتری ۱۶۷ دولت آباد حین گشت زنی در محدوده شهر ری، میدان بروجردی به سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شده و درصدد متوقف نمودن خودرو بر می‌آیند. متهمان به محض مشاهده پلیس فرار را بر […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، ساعت ۳ و ۱۴ دقیقه بامداد، چهارم اردبیهشت ماه ماموران گشت کلانتری ۱۶۷ دولت آباد حین گشت زنی در محدوده شهر ری، میدان بروجردی به سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شده و درصدد متوقف نمودن خودرو بر می‌آیند.

  متهمان به محض مشاهده پلیس فرار را بر قرار ترجیح داده و به سرعت متواری شدند که با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیسی از سرگرفته شد و دقایقی بعد با اجرای طرح مهار متهمان دستگیر شدند.

  در خلال عملیات دستگیری، ماموران مشاهده کردند، یکی از متهمان که جوانی ۲۵ ساله‌ای به نام “آرمان” است مقداری مواد مخدر را بلعیده که بلافاصله وی را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

  دو متهم دیگر که “مهران” و “اشکان” ۳۰ ساله نام داشتند پس از دستگیری مورد بازرسی بدنی قرار گرفتند که حدودا ۶۰ گرم شیشه ، ۲ عدد گاز اشک آور ، ۵ عدد گوشی و یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد حاصل از فروش شیشه از آنان کشف شد.

  متهمان با توجه به اینکه از مواد فروشان و توزیع کنندگان شیشه در محله دولت آباد بودند، جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل شدند و در حین انتقال به کلانتری به منظور فرار از چنگال قانونی قصد دادن رشوه را داشتند که ماموران ضمن امتناع از پذیرش آن متهمان را پس از دستگیری به کلانتری منتقل کردند.

  سرهنگ خلیل شهبازی سرکلانتر نهم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و هر دو متهم در اختیار ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفتند.

  برچسب ها :

  نظرات