آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17514
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  نقشه زن جوان برای سرقت صندوقچه جواهرات دوست صمیمی

  آوای شمال/ به گزاش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۱۶ تهران در شکایتی از سرقت تمام طلاهای خانه اش خبر داد و خواستار رسیدگی به این ماجرا شد که با اعلام این شکایت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تلاش در این خصوص آغاز شد. […]

  آوای شمال/ به گزاش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۱۶ تهران در شکایتی از سرقت تمام طلاهای خانه اش خبر داد و خواستار رسیدگی به این ماجرا شد که با اعلام این شکایت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تلاش در این خصوص آغاز شد.

  ماموران پلیس در نخستین گام از تحقیقات خود پس از بررسی های لازم دریافتند که عامل یا عاملان سرقت آشنا بوده و بدون هیچ مقاومتی وارد خانه شده و مستقیم به سراغ صدونقچه جواهرات صاحبخانه رفته است.

  بنابراین ماموران پلیس به تحقیق بیشتر در رابطه با آشنایان مالباخته پرداخته و در نهایت آنها به یکی از دوستان صمیمی صاحبخانه مظنون شدند.

  مالباخته در حالیکه به دوستش مظنون شده بود به ماموران گفت: یک روز قبل از سرقت، دوستم در خانه ام بود و بعد از آن دسته کلید خانه ام هم ناپدید شد. به همین دلیل به او مظنون هستم.

  با این اظهارات دوست مالباخته به عنوان تنها مظنون دستگیر شد و در نهایت به این سرقت اعتراف کرد.

  وی در اعترافات خود به ماموران گفت: دوستم طلا و جواهرات زیادی در خانه اش داشت و همیشه این همه طلا مرا وسوسه می کرد. برای همین نقشه سرقت را کشیدم و یک روز با سرقت کلید خانه دوستم در حالیکه می دانستم کسی در خانه اش نیست به آنجا رفتم و طلاهایش را دزدیدم.

  با اعترافات متهم وی با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات