آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17449
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مسکن مهر در آتش سوخت/ ۶ تن دچار خفگی و سوختگی شدند

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، عبدالکریم شعبانزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با عملکرد هلال احمر در حادثه آتش‌سوزی منازل مسکن مهر در بوشهر اظهار داشت: بعد از ظهر روز جمعه ۴ اردیبهشت ماه منازل مسکونی مسکن مهر واقع در محله صلح آباد بوشهر طعمه حریق شد، این حادثه بدنبال […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، عبدالکریم شعبانزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با عملکرد هلال احمر در حادثه آتش‌سوزی منازل مسکن مهر در بوشهر اظهار داشت: بعد از ظهر روز جمعه ۴ اردیبهشت ماه منازل مسکونی مسکن مهر واقع در محله صلح آباد بوشهر طعمه حریق شد، این حادثه بدنبال سرایت شعله‌های گاز پیک‌نیکی به ایزوگام ساختمان و شروع آتش سوزی و بدنبال آن سرایت به بقیه واحدهای مجاور شد.

  وی بیان کرد: با حضور آتش نشانی در محل و درخواست کمک ۴۰ نفر از نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر وارد صحنه شدند.
  مدیرعامل هلال احمر بوشهر تصریح کرد: تیم‌های نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر به کمک ست‌های رهاسازی و کامبی تولز نسبت به بازکردن درب‌ها و راه‌های ورودی اقدام کرده و با دو دستگاه کمپرسور نسبت به شارژ کپسول‌های هوایی تمام نیروهای امدادی و آتش‌نشانی در صحنه پرداختند.
  شعبانزاده گفت: در این حادثه ۶ نفر دچار خفگی و سوختگی شدند که ۴ نفر به کمک ۴ دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی انتقال داده شد و دو نفر توسط اورژانس انتقال و سپس یکی از مصدومان که دچار سوختگی شدید شده بود به کمک اورژانس هوایی به بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه انتقال داده شد.
  وی اضافه کرد: در این حادثه ۳۲ واحد مسکونی دچار خسارت شد که ۲۴ واحد بطور کامل سوخت و ۸ واحد بصورت جزیی دچار خسارت شده‌اند.
  مدیرعامل هلال احمر بوشهر  بیان کرد: جمعیت هلال احمر با همکاری شهرداری و راه و شهرسازی نسبت به اسکان موقت حادثه‌دیدگان در کانکس و دراختیار گذاشتن لوازم مورد نیاز آنها اقدام کرد.
  شعبانزاده افزود: در این عملیات امداد ۴۰ تن از نیروهای امدادی هلال ‌احمر ۴ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه خودرو نجات و ۱۰ خودروی دیگر نیز حضور داشتند.

  برچسب ها :

  نظرات