آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17426
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  رابطه بی‌شرمانه معلم با دختر دانش آموز فاش شد/ معلم از حکم ممنوعیت تدریس تبرئه شد!

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، معلمی آمریکایی  به نام ” کریگ ورانگلز” به خاطر فرستادن پیغام های جنسی در تویتر و واتس آپ به یکی از دانش آموزان دخترش مورد بازخواست قرار گرفت. در این پیغام های عجیب، این مرد دختر نوجوان را با عناوین عاشقانه ای خطاب کرده بود. هیئت انظباطی […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، معلمی آمریکایی  به نام ” کریگ ورانگلز” به خاطر فرستادن پیغام های جنسی در تویتر و واتس آپ به یکی از دانش آموزان دخترش مورد بازخواست قرار گرفت.

  در این پیغام های عجیب، این مرد دختر نوجوان را با عناوین عاشقانه ای خطاب کرده بود.

  هیئت انظباطی در کمال ناباوری تصمیم گرفت این معلم را از مسیر حرفه ای اش در مقام یک آموزگار ممنوع نکند چرا که آنها گفتند رابطه آقای “ورانگلز” جدی و همراه با عمل جنسی نبوده است.

  “ورانگلز” در کالج بین المللی ” کاولی” در ایالت واشنگتن امریکا به عنوان یک معلم علوم، با سابقه کمتر از یک سال کار می کرد که در همین حین رابطه خلاف عرف او با دانش آموز دخترش برملا شد.

  این پیغام ها توسط خواهر بزرگتر این دختر دانش آموز کشف شد و او این موضوع را بی درنگ به مقامات بالایی مدرسه گزارش داد.

  “ورانگلز” پس از افشای این موضوع برای تحقیقات بیشتر به طور موقت از آموزش معلق شد.اما خود  ۲ روز بعد از شغلش در مدرسه استعفا داد.

  هیئت انضباطی آموزش گفت : ما پیغام های داده شده از طرف آقای معلم به داش آموز نمونه کلاس و همچنین برعکس پیام های دختر نوجوان به معلمش را بررسی کردیم. هردو طرف پیغام ها بیشتر با مضمون “دوستت دارم و عاشقت هستم “بوده است! این مرد همچنین از دختر خواسته بود تا عکس هایی از خودش برای او بفرستد و به دختر تاکید کرده بود درمورد رابطه شان به خاطر شغلی که دارد، نباید با کسی صحبت نکند.

  اما در نهایت هیدت انضباطی آموزش واشنگتن، تصمیم گرفت تا به این معلم گناهکار باز هم فرصت آموزش بدهد چرا که به گفته انها رابطه این دو نفر با قصد جنسی نبوده است.

  برچسب ها :

  نظرات