آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17409
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  جانمایی سایت اداری در بهارستان ضروری است

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، صبح یکشنبه ابراهیم نکو در جریان بازدید سرزده خود از ادارات خدمات رسان آبفا، گاز، مخابرات وکار و تعاون از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات رسانی  به شهروندان صالحیه و بهارستان قرار گرفت. در این دیدار نکو با مراجعین به ادارات مربوطه و همچنین روسا و کارمندان ادارات […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، صبح یکشنبه ابراهیم نکو در جریان بازدید سرزده خود از ادارات خدمات رسان آبفا، گاز، مخابرات وکار و تعاون از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات رسانی  به شهروندان صالحیه و بهارستان قرار گرفت.

  در این دیدار نکو با مراجعین به ادارات مربوطه و همچنین روسا و کارمندان ادارات در راستای نحوه و میزان کیفیت در  ارائه خدمات اداری به گفتگو پرداخت که عمده مشکلات این دسته از ادارات به محدودیت امکانات اداری و انسانی خلاصه می شد.

  نکو در حاشیه این دیدار  گفت: امروز که توفیق بازدید از ادارات خدمات رسان شهرستان را در حوزه شهر صالحیه داشتیم کاستی های فراوانی علیرغم تلاش هایی که از سوی مدیران و کارمندان ادارات مربوطه صورت می گیرد قابل لمس بود

  نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی امکانات و خدمات ارائه شده را  بسیار ناچیز دانست و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل نیروی انسانی و جمعیت ساکن در سطح شهرستان خدمات موجود پاسخگوی عمده نیاز شهروندان این شهرستان نبوده و بایستی تلاش برای جذب اعتبارات کلان ملی و کشوری را به این منطقه داشته باشیم.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر چندی پیش سه تن از وزا به شهرستان نیز افزود: در جریان سفرپر خیر و برکت سه تن از وزرا و بازدید آنها از نقاط مختلف شهرستان می تواند در راستای سرعت بخشیدن به نحوه خدمات دولتی در حوزه بهداشت و درمان، اموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی تاثیر بسزایی را داشته باشد.

  وی با اشاره به سفر آینده چندین وزیر دیگر نیز گفت:  طی نشستی که اخیرا با وزیر ارتباطات و کار و تعاون در وزارتخانه های مربوطه داشتیم مقرر شد طی هماهنگی لازم در آینده نه چندان دور به شهرستان رباط کریم و بهارستان سفری داشته باشند.  

  نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به طور معمول سفر یک وزیر به هر منطقه ای خود دارای برکات و آثار مثبتی است و ما نیز بایستی با اجماع کلی بتوانیم هر آنچه که نیاز اساسی و اولویت دار شهرستان است را به عنوان یک مطالبه بر حق از  وزرای مربوطه درخواست کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات