آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1733
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۶:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  باشعارهای “مرگ بر فتنه گر”علی مطهری جلسه را ترک کرد+عکس

  آوای شمال/ سخنرانی علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی به مناسبت “تجلیل از جرج جرداق” و “وحدت حوزه و دانشگاه” در دانشگاه یزد که توسط تشکل دانشجویی توسعه و اعتدال این دانشگاه برگزار شد، با حاشیه‌هایی برای دانشجویان همراه بود.  در ابتدای این مراسم از تصویربرداری صداوسیما و تعدادی از عکاسان جلوگیری شد؛ اما  در […]

  آوای شمال/ سخنرانی علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی به مناسبت “تجلیل از جرج جرداق” و “وحدت حوزه و دانشگاه” در دانشگاه یزد که توسط تشکل دانشجویی توسعه و اعتدال این دانشگاه برگزار شد، با حاشیه‌هایی برای دانشجویان همراه بود. 

  در ابتدای این مراسم از تصویربرداری صداوسیما و تعدادی از عکاسان جلوگیری شد؛ اما  در ادامه عکاسان با اجازه مسئولان اجرایی این مراسم، تصویربرداری کردند. 

  با توجه به حضور تعداد زیادی از دانشجویان در این مراسم، برخی از دانشجویان در سالن طبقه بالای آمفی تئا‌تر دانشگاه با پروژکتور این مراسم را دنبال کردند و برخی از آن‌ها نیز در کف سالن به صورت نشسته و ایستاده این برنامه را دنبال کردند. 

  پس از حضور علی مطهری در جایگاه و سخنرانی خود در خصوص فتنه در ابتدا یکی از دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردی اعلام برائت از فتنه داشت ،اما مسئولان اجرایی از وی درخواست کردند که پلاکارد خود را کنار بگذارد؛ اما همچنان وی آن را نشان می‌داد.

  پس از طرح سوال توسط تعدادی از دانشجویان در مواضع مطهری در خصوص وزیر علوم و فعالیت‌های وی در مجلس، علی مطهری در خصوص فتنه ۸۸ نیز نظر خود را ارائه کرد.

  در هنگام ارائه سوالات مکتوب توسط مسئولان اجرایی این مراسم، تعدادی از دانشجویان در خصوص گزینشی بودن سوالات اعتراض و چندین نفر نیز بدون میکروفن این اعتراض خود را اعلام کردند.

  در ادامه نیز پس از صحبت‌های علی مطهری در خصوص سران فتنه دانشجویان با سر دادن “مرگ بر فتنه‌گر” و “مرگ بر ضد ولایت فقیه” اجازه ادامه صحبت به وی ندادند.

  مجری این مراسم از نحوه برخورد دانشجویان اظهار ناراحتی کرد و گفت: من به عنوان یک اصلاح‌طلب و نه به عنوان تشکل توسعه و اعتدال در مراسم‌های بعدی تشکل‌های اصولگرایی دانشگاه یزد با هزینه شخصی اقدام به ایجاد بنر و ارائه آن در مراسم‌های این تشکل‌ها خواهم کرد.

  این مجری همچنین در خصوص برنامه بعدی این تشکل گفت: با وجود این اقدام هرچند دعوت از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مشکلاتی روبرو می‌شود، اما ما به آزادی بیان اعتقاد داریم و در برنامه بعدی نیز از وزرای دولت اقای خاتمی «معین» دعوت خواهیم کرد.

  وی همچنین گفت که ما حتما در ترم آینده باز از علی مطهری جهت حضور در دانشگاه یزد دعوت خواهیم کرد.

   

   

   

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. مسولین عزیزوسیاستمداران جمهوری اسلامی ایران آیاسزاواراست که آقای مطهری هرجا که به پشت تریبون رفت بایدازسران فتنه حمایت کند.وحصرآنهاراغیرقانونی بخواند این جریان بایدتاکجا کش پیداکند.وبااین سخنانش دشمنانمان راخوشحال کند؟مگرمارفتیم جنگیدیم شهیددادیم جانبازدادیم که امروز شخصی بنام مطهری بیایدباهمه آرمانهای امام وانقلاب بازی کند؟چرامسولین دست روی دست گذاشتن اگرواقعاگفته های مطهری برحق است پس چراحصررانمیشکنند؟واگرهم بحق نیست که صددرصدنیست چرایکی نیست که ایشان رابخواهدوبه بیندحرف دلش چیست همینطوربرای خودش هرجاکه لازم باشدازاین فتنه گران همین طورحمایت میکندوحتی توهین به رهبرفرزانه میکندچرا؟مارزمندگان ۸سال جنگ ازهمین سایت اعلام میکنیم اگرکسی خواسته باشدبه آرمانهای امام شهداورهبرفرزانه بی احترامی کندکه کرده مارزمندگان۸سال جنگ ازآرمانهای خودنمیگذریم .چون شهیددادیم جانبازدادیم قطع نخاع دادیمو……شهدای عزیزمارزمندگان نمیگذاریم دشمنانمان بااین حرفهاشادشوندیقیناًشهیدوالامقام مطهری هم اگردربین مابود ازشنیدچنین حرفهاناراحت میشد….ومن الله توفیق


  نظرات