آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17251
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مواد فروشان شیشه‌ای خیابان شریعتی دستگیر شدند/ جابجایی مواد در پوشش آژانس

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ یکم اردیبهشت ماه در پی وصول خبری مبنی بر فروش مواد افیونی شیشه توسط فردی به هویت “داریوش” در آدرس خیابان شریعتی، مراتب توسط عوامل این پلیس مورد بررسی قرار گرفت که پس از تائید صحت خبر طی یک سری اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی فرد موصوف شناسایی […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ یکم اردیبهشت ماه در پی وصول خبری مبنی بر فروش مواد افیونی شیشه توسط فردی به هویت “داریوش” در آدرس خیابان شریعتی، مراتب توسط عوامل این پلیس مورد بررسی قرار گرفت که پس از تائید صحت خبر طی یک سری اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی فرد موصوف شناسایی و تحت تعقیب و مراقبت قرار گرفت.

  در ادامه پس از هماهنگی با مقام قضایی اکیپی مجرب از عوامل پیگیری ویژه پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ به آدرس فوق اعزام و مشاهده گردید راننده یک دستگاه خودروی پراید که با تابلوی آژانس در محل حضور داشت پیاده و کیفی سیاه رنگ را تحویل متهم اصلی پرونده می‌دهد.

  مامورین پس از ارائه حکم ماموریت و کارت شناسایی جهت دستگیری افراد اقدام می‌کنند که متهمین قصد متواری شدن را داشتند لذا مامورین با رعایت قانون بکار گیری سلاح اقدام به شلیک تعداد ۲ تیر هوایی نموده و با هوشیاری کامل مامورین و با شگرد‌های خاص پلیسی هر دو متهم دستگیر شدند.

  متهمان خود را به هویت‌های “مهرداد” و “داریوش” معرفی نمودند که طی بازرسی صورت گرفته از داخل کیف دستی مقدار حدودا ۳کیلو و ۵۰۰گرم مواد مشکوک به مواد مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط گردید.

  سرهنگ علیرضا لطفی رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهمان به همراه اقلام مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مقر منتقل گردیدند.

  برچسب ها :

  نظرات