آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17223
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دزدی از صاحبکار پولدار برای تامین هزینه عروسی/ تازه عروس و داماد راهی زندان شدند

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش مرد میانسالی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۱۶ در شکایتی گفت: یک خانه ویلایی دارم و به تنهایی زندگی می کنم. فرزندانم همه در خارج از کشور زندگی می کنند و همسرم نیز فوت شده است. روز گذشته وقتی از مسافرت به خانه برگشتم متوجه […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش مرد میانسالی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۱۶ در شکایتی گفت: یک خانه ویلایی دارم و به تنهایی زندگی می کنم. فرزندانم همه در خارج از کشور زندگی می کنند و همسرم نیز فوت شده است. روز گذشته وقتی از مسافرت به خانه برگشتم متوجه سرقت تمام وسایل خانه ام شدم و تقاضای رسیدگی دارم.

  با اعلام این شکایت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تلاش در این خصوص آغاز شد.

  کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود به نظافتچی خانگی مالباخته که به خانه این مرد می رفت و کارهای آنجا را انجام می داد، مظنون شدند.

  ماموران متوجه شدند که این زن درست پس از سرقت ناپدید شده است. بنابراین به ردیابی وی پرداخته و در نهایت موفق به دستگیری او شدند.

  زن جوان پس از دستگیری با اعتراف به این سرقت به ماموران گفت: چند وقت بود که با نامزدم قصد داشتیم ازدواج کنیم، ولی خرج عروسی نداشتیم. از آنجاییکه صاحبکارم مرد ثروتمندی بود تصمیم به سرقت از خانه وی گرفتیم و یک روز که او به مسافرت رفته بود با شوهرم دست به سرقت از خانه اش زدیم.

  با اعتراف این زن ماموران نامزد وی را نیز شناسایی و دستگیر کردند.

  این مرد نیز به جرم خود اعتراف کرد و هردو متهم با قرار قانونی روانه زندان شدند.‎

  برچسب ها :

  نظرات