آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17169
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مربی ۶ میلیاردی مورد نظر دادکان کیست؟

  آوای شمال/ به گزارش پارس، محمد دادکان که گفت و گوی مفصلی را با سایت برنامه نود انجام داده است در بخشی از حرف هایش با اشاره به تغییرات پی در پی مدیر عامل و سرمربی در پرسپولیس گفت: «سه مربی در طول یک فصل ،مگر می شود؟بعد هم می گویند ما پول آوردیم، اسپانسر […]

  آوای شمال/ به گزارش پارس، محمد دادکان که گفت و گوی مفصلی را با سایت برنامه نود انجام داده است در بخشی از حرف هایش با اشاره به تغییرات پی در پی مدیر عامل و سرمربی در پرسپولیس گفت: «سه مربی در طول یک فصل ،مگر می شود؟بعد هم می گویند ما پول آوردیم، اسپانسر آوردیم. به چه درد مردم و پرسپولیس خورد؟ همه را فراری دادند. بعد می گویند راهکار بدهید، راهکار این است که شما بروید، دیگه از این راهکار بهتر؟ بودن شما چه نفعی به حال پرسپولیس واستقلال داشت؟ نمی خواهید قبول کنید این راه را اشتباه رفتید؟ با گزینه هایی که انتخاب کردید، با پولهایی که بی حساب و کتاب ریختید در شکم این باشگاه. مدیریت نتوانستید بکنید. الان هم دو مدیرعامل دعوا می کنند که من مدیرم، آن یکی هم می گوید من مدیرم. شما بروید ببینید یک جای دنیا همچین چیزی وجود دارد؟دلم می خواهد شما پشت صحبتهای من شما هم بگویید. بگویید آقای دادکان گشتیم یک رفرنس پیدا کردیم که در تیم شیر و بز افغانستان، آنجا یک همچین اتفاقی افتاده است.»

  دادکان این را گفت و ادامه داد: «هیچ جای دنیا در عرض یک سال ۷ مدیرعامل و ۷-۸ ۱۰ تا مربی عوض بدل شوند با کمک هاشون و بروند و یک گروه دیگر بیایند. پول مربی ۶ میلیارد تومان، اصلا شما این را می دانستید؟ پرداخت شده. که چی؟ پول کی را داده اید؟ بعد می گویند شخص است واسپانسر است. رانتش را به آن اسپانسر داده اید. اگر کسی نمی گوید من می گویم. باز هم مردم ضرر کردند. شما می گویید یکی عاشق بود آمد و پول داد. بهش رانت دادید. اگر نه او که نمی آید پولش را بدهد. امتیاز ازت می گیرد و پول می دهد.خب چیکار کردید؟ چی شد آخرش؟ پرسپولیس چه جایگاهی دارد؟ چند تا تماشاگر دارد؟»

  دادکان اشاره به قرارداد ۶ میلیارد تومانی سرمربی پرسپولیس کرد؛ شخصی که به نظر می‌رسید علی دایی است اما علی دایی حتی نصف این پول را هم نگرفته و خرج روی دست پرسپولیس نگذاشته است. دایی حتی در فصل دوم مربیگری‌اش هم بخش اعظم قراردادش را بخشید تا پرسپولیس برای پرداخت پول او به مشکل نخورد. اشاره دادکان به قرارداد مانوئل ژوزه است که قراردادی ۲ میلیون دلاری داشته، آن هم با دلار ۳ هزار تومانی که معادل ۶ میلیارد تومان خرج روی دست پرسپولیس گذاشت.

  برچسب ها :

  نظرات