آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ , Thursday 18 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17058
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نژادفلاح: مثل گذشته با همان اختیارات و بدون تغییر کارم را ادامه می‌دهم

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدحسین نژادفلاح در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: امروز بازی مهمی مقابل لخویا در پیش داریم و برابر تیمی متمول قرار می‌گیریم. در بازی رفت و در تهران شیرازه کار لخویا با حضور تماشاگران و بعد از دریافت یگ گل از هم پاشید. بچه‌ها در ادامه آن […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدحسین نژادفلاح در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: امروز بازی مهمی مقابل لخویا در پیش داریم و برابر تیمی متمول قرار می‌گیریم. در بازی رفت و در تهران شیرازه کار لخویا با حضور تماشاگران و بعد از دریافت یگ گل از هم پاشید. بچه‌ها در ادامه آن بازی یکی از روزهای خوب خود را پشت سر گذاشتند و نتیجه بسیار خوب و ارزشمندی را رقم زدند و حالا هر دو تیم برای این بازی انگیزه‌های خاص خود را دارند.‌‌‌

  وی ادامه داد: جا دارد از رفتار و برخورد برانکو و دیگر اعضای تیم در روزهای اخیر و در مواجهه با مسائل پیش آمده تقدیر و تشکر کنم‌. در بدو کار برای برانکو مسایل و حاشیه‌هایی به وجود آمد که کار را تا حدی سخت کرد. این مسایل ناخواسته ذهن بچه‌ها را هم درگیر می‌کرد، اما برانکو ایوانکوویچ تیم را به خوبی اداره و مدیریت کردند و توانستند آرامش را حاکم کنند. او کاملا حرفه‌ای برخورد کرد و همراهی که با باشگاه داشتند جای تقدیر دارد.

  قائم مقام باشگاه پرسپولیس یادآور شد: از بازیکنان می‌خواهم همت می‌کنند تا با یاری خدا باعنایت به دعای هواداران و با بهره‌گیری از تدبیر و درایت کادر فنی نتایج خوبی را در ادامه رقابت‌های آسیایی و لیگ رقم بزنند و هواداران را خوشحال کنند.

  نژادفلاح درباره وضعیت باشگاه پس ازمسایل پیش آمده در روزهای اخیر تصریح کرد: به هر حال هرچه بود در جلسه ای که سه‌شنبه با حضور  امیررضا خادم و حسنی‌خو مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان‌ داشتیم، حل و فصل شد و من مثل گذشته‌، با همان اختیاراتی که در حوزه‌های مختلف به من داده شده بود کار و تلاشم در پرسپولیس را دنبال خواهم کرد.

  وی اظهار داشت: نسبت به قبل هیچ تغییری روی نداده و درصدد هستیم مسایل مالی باشگاه را نیز حل و فصل کنیم. من با قدرت، کما فی السابق در خدمت پرسپولیس و هواداران هستم. صبح امروز (چهارشنبه) هم به منظور پیگیری امور و انجام مکاتبات در باشگاه حاضر شدم و در حال حاضر نیز برای همراهی اعضای تیم در بازی حساس امروز راهی دوحه هستم و امیدوارم با دست پر برگردیم و هواداران شاد شوند.

  برچسب ها :

  نظرات