آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17002
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  ورود زود هنگام ویندوز ۱۰ و شکست نسخه‌ی ٨

  آوای شمال/ به گزارش سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران؛ مدیر عامل شرکت AMD خانم Lisa Su اعلام کرد، مایکروسافت ویندوز ۱۰ را در ماه جولای ۲۰۱۵ منتشر خواهد کرد. به گفته مدیرعامل شرکت AMD یعنی خانم لیزاسو طی سه ماه آینده ویندوز ۱۰ به صورت رسمی وارد بازار می شود و افرادی که منتظر نسخه […]

  آوای شمال/ به گزارش سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران؛ مدیر عامل شرکت AMD خانم Lisa Su اعلام کرد، مایکروسافت ویندوز ۱۰ را در ماه جولای ۲۰۱۵ منتشر خواهد کرد. به گفته مدیرعامل شرکت AMD یعنی خانم لیزاسو طی سه ماه آینده ویندوز ۱۰ به صورت رسمی وارد بازار می شود و افرادی که منتظر نسخه نهایی هستند تا سه ماه دیگر منتظر بمانند. عرضه ویندوز ۱۰ زمان بزرگ و مهمی برای شرکت AMD محسوب می شود چرا که علاقه مندان نیز به خاطر DX12 API همراه آن و پشتیبانی از تنظیمات سطح جزئیات مثل ۰_۱۲ دسترسی کمتر به GPU چیزی است که باید از خیلی وقت پیش قرار داده می شد. البته اظهارات خانم سو ممکن است دقیق نباشد زیرا مایکروسافت هنوز نظری درباره گفته های خانم سو نداشته این در حالی است که مایکروسافت هنوز تاریخ انتشار ویندوز ۱۰ را تایید نکرده است. تری میرسون رئیس ویندوز ۱۰ در ماه گذشته گفت: ویندوز ۱۰ در تابستان در ۱۹۰ کشور و به ۱۱۱ زبان در دسترس قرار خواهد گرفت.

  ویندوز10

  در حالی که تا ورود این ویندوز به بازار تنها ۳ ماه باقی مانده، مایکروسافت هنوز در حال انتشار آرام آرام ویژگی‌های جدید برای ویندوز ۱۰ پیش نمایش است. حتی مرورگر اختصاصی این ویندوز با نام رمز «اسپارتان» است و نام مشخصی ندارد و در مراحل ابتدایی طراحی قرار دارد. باید دید مایکروسافت می‌تواند در این زمان کم نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را آماده کند یا خیر. آیا مایکروسافت در زمانی که خانم لیزاسو تعیین کرده است ویندوز ۱۰ را بصورت رسمی و نسخه اصلی را معرفی می کند یا خیر؟ اگر گفته های مدیرعامل شرکت AMD صحیح باشد مایکروسافت زمان زیادی ندارد تا پروژه ویندز ۱۰ را هر چه سریعتر به سروسامان برساند در غیر این صورت باید منتظر ماند تا مایکروسافت خود تاریخ دقیق معرفی ویندوز ۱۰ را اعلام نماید تا تمامی شایعاتی مبنی بر انتشار ویندوز ۱۰ را خاتمه دهد.

  برچسب ها :

  نظرات