آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16960
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  هزارو ۶۸۰میلیارد ریال به توسعه راه های چهارمحال وبختیاری اختصاص یافت

  آوای شمال/ به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز چهارشنبه در دیدارهای جداگانه دیگری با اعضای شوراهای اسلامی شهرهای فرخشهر، بلداجی و سورشجان اظهار داشت: این اعتبارات از محل ردیفهای بودجه ای ملی مازاد بر اعتبار استانی تأمین و هزینه شده است. وی تأکید کرد: در سال گذشته، ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار ملی مازاد نیز […]

  آوای شمال/ به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز چهارشنبه در دیدارهای جداگانه دیگری با اعضای شوراهای اسلامی شهرهای فرخشهر، بلداجی و سورشجان اظهار داشت: این اعتبارات از محل ردیفهای بودجه ای ملی مازاد بر اعتبار استانی تأمین و هزینه شده است.

  وی تأکید کرد: در سال گذشته، ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار ملی مازاد نیز برای آبرسانی به روستاهای چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

  سلیمانی دشتکی افزود: در این مدت، ۲۸۰ میلیارد ریال به منظور آبرسانی به شهرهای چهارمحال و بختیاری اختصاص پیدا کرد.

  وی تصریح کرد: علاوه بر اختصاص سهم ۱۰ درصد شهرداری ها از محل فروش زمین های دولتی، ۷۹۰ میلیارد ریال نیز به شهرداری های چهارمحال و بختیاری در سال ۱۳۹۳ کمک شد.

  استاندار چهارمحال و بختیاری بیان داشت: در این مدت، ۹۶ دستگاه ماشین آلات نیمه سنگین و سنگین و همچنین ۴۴۰ میلیارد ریال اعتبار نقدی، در اختیار دهیاری های استان قرار گرفت.

  وی اضافه کرد: در سال ۱۳۹۳، دو هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال اعتبار ملی، از محل ردیف های بودجه ای مازاد به چهارمحال و بختیاری اختصاص داده شده که این رقم در سال ۱۳۹۲ تنها ۱۷۰ میلیارد ریال بوده است.

  سلیمانی دشتکی عنوان داشت: در سال گذشته، ۴۰ میلیارد ریال نیز به آموزش و پرورش استان اختصاص داده شد.

  وی اظهار کرد: در این مدت، هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال تسهیلات، از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی، در اختیار طرح های تولیدی چهارمحال و بختیاری قرار گرفت.

  استاندار چهارمحال و بختیاری، در دیدارهای جداگانه دیگری با اعضای شوراهای اسلامی شهرهای فرخشهر، بلداجی و سورشجان دیدار و در این دیدارها، دستورات لازم را برای رفع مشکلات مربوط به این مناطق صادر کرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات