آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16912
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  دور تازه اختلافات دامنه دار اصلاح طلبان کرمانشاه در سال جدید/ سالی که نکوست از بهارش پیداست

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا اختلافات دامنه دار اصلاح طلبان کرمانشاه در بهار ۹۴ نیز با همان قوت همیشگی دنبال شده و با شکایت لطیف صفری (مدیرمسئول روزنامه توقیف شده نشاط) از دبیر حزب اصلاح طلب توسعه کرمانشاه وارد فاز جدیدی شده است. لطیف صفری مدیر مسئول روزنامه توقیف شده  نشاط […]

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا اختلافات دامنه دار اصلاح طلبان کرمانشاه در بهار ۹۴ نیز با همان قوت همیشگی دنبال شده و با شکایت لطیف صفری (مدیرمسئول روزنامه توقیف شده نشاط) از دبیر حزب اصلاح طلب توسعه کرمانشاه وارد فاز جدیدی شده است.

  لطیف صفری مدیر مسئول روزنامه توقیف شده  نشاط پس از ماجراهای حیرت انگیز نشست اصلاح طلبان کرمانشاه در هشتم اسفند ماه سال ۹۳ که با درگیری و زد و خورد به حضور پلیس و پادرمیانی فرماندار انجامید ترجیح داده است که از یکی از طریفین این مرافعه جناحی شکایت کند.

  نشست ۸ اسفند که به خواست یکی از سران فتنه برای تشکیل یک شورای مشورتی در راستای اهداف انتخاباتی تشکیل شده بود با اعتراض احزاب اصلاح طلب در خصوص عدم میدان دادن به آنها مواجه و این اعتراض نیز به نوبه خود با موضع گیری تند لطیف صفری پاسخ داده شد.

   مهدوی چشمه گچی دبیر حزب توسعه که به عنوان یکی از احزاب معترض، جلسه را به برخی از نشست های فامیلی و با حضور غیر اصلاح طلبها (افراد چوب دار و گوسفند فروش) تشبیه کرده بود از سوی برخی از افراطیون جریان اصلاح طلب به عنوان مقصر اصلی کم اعتبار شدن شورای مشورتی  یکی از سران فتنه در کرمانشاه شناخته شده و از سوی صفری مورد شکایت قرار گرفته است.

   این شکایت در ابتدای سال ۹۴ پیام خوبی برای مردم و افکار عمومی است تا با یک قیاس ساده به ناتوانی اصلاح طلب هادر اداره امور سیاسی پی ببرند. این سوال مطرح می شود که آیا این اصلاح طلبان که در جلسات مقدماتی برای برنامه ریزی انتخابات اینگونه کار را به ضرب و شتم و شکایت و قاضی می رسانند آیا می توانند یک نماینده مطلوب در صحن مجلس باشند؟؟

   به هر حال بهار ۹۴ هم با موج شدید اختلافات در اردوگاه به هم ریخته اصلاح طلبان آغاز شد تا فضای سیاسی استان به این ضرب المثل قدیمی بیشتر فکر کند: “سالی که نکوست از بهارش پیداست…”

  برچسب ها :