آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16853
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دزدان موبایل‌های دختران شرق پایتخت دستگیر شدند/ پرسه زدن در خیابان برای شناسایی طعمه

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ ساعت ۱۹: ۰۸ دقیقه ۲۲ فروردین ماه عوامل گشت کلانتری ۱۱۰ شهدا حین گشت زنی در اتوبان محلاتی متوجه پرسه زنی یک دستگاه موتور سیکلت با دو نفر راکب شدند که آنان را زیر نظر و کنترل نامحسوس قرار دادند. ماموران مشاهده کردند متهمان به سمت خانمی […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ ساعت ۱۹: ۰۸ دقیقه ۲۲ فروردین ماه عوامل گشت کلانتری ۱۱۰ شهدا حین گشت زنی در اتوبان محلاتی متوجه پرسه زنی یک دستگاه موتور سیکلت با دو نفر راکب شدند که آنان را زیر نظر و کنترل نامحسوس قرار دادند.

  ماموران مشاهده کردند متهمان به سمت خانمی که کنار خیابان ایستاده و منتظر تاکسی است رفته و قصد سرقت گوشی موبایل وی را دارند که بلافاصله درصدد دستگیری متهمان برآمدند و اقدام به تعقیب متهمان کردند.

  موتورسواران جوان با مشاهده ماموران فرار را بر قرار ترجیح داده و به سرعت متواری شدند که پس از چندی تعقیب و گریز راکب کنترل خود را از دست داده و به زمین خورد و به همراه ترک نشین دستگیر شدند.

  متهمان که “ناصر” و “نادر” نام داشتند پس از دستگیری به کلانتری منتقل شدند و شاکی نیز ضمن معرفی خود به هویت “نغمه” از متهمان اعلام شکایت کرد.

  در ادامه در حین بررسی و تحقیقات پلیسی و استعلام گیری از سیستم پلیس آگاهی مشخص شد موتور سیکلت نیز دارای سابقه سرقت از محدوده کلانتری ۱۰۶ نامجو است و متهمان نیز از اعضای باند سارقان موبایل قاپ در سطح شرق پایتخت هستند که در خلال بازجویی‌های فنی به بیش از ۲۰فقره سرقت و موبایل قاپی معترف شدند.

  سرهنگ علی جهان آرایی رییس کلانتری ۱۱۰شهدا درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: در این راستا پرونده ای تشکیل و متهمان جهت کشف سایر جرایشمان در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

  برچسب ها :

  نظرات