آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16844
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  از غذای بیرون خسته شدم، همسرم آشپزی یاد نمی‌گیرد

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زوج جوان با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق دادند. مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم اصلا آشپزی بلد نیست و الان دو سال است که هنوز هم یاد نگرفته است. روزهای اول سعی می‌کردم او را درک کنم […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زوج جوان با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق دادند.

  مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم اصلا آشپزی بلد نیست و الان دو سال است که هنوز هم یاد نگرفته است. روزهای اول سعی می‌کردم او را درک کنم و به او حق بدهم که آشپزی بلد نباشد. اما الان دو سال است که از زندگی مشترک ما گذشته و همسرم همچنان بلد نیست که غذا درست کند.

  وی ادامه داد: هر بار می‌خواهد غذا درست کند خراب می‌کند و ما مجبور می‌شویم غذای بیرون را بخوریم. در این دو سال ما یا مهمان بودیم، یا غذای بیرون خورده‌ایم و یا از مادرزنم غذا گرفته‌ایم.

  مرد جوان در ادامه گفت:من دوست دارم که همسرم خودش برایم آشپزی کند و غذا بپزد. اما او اینکار را انجام نمی‌دهد و تصمیم به جدایی گرفتم.

  زن جوان هم به قاضی گفت: آقای قاضی مردی که تنها به خاطر آشپزی بخواهد از همسرش جدا شود‌‌ همان بهتر که برود و تنها زندگی کند. خوب من نمی‌توانم آشپزی را یاد بگیرم و در این مدت هم خیلی سعی کردم ولی نشد. اما شوهرم هر شب و هر روز سر من غر می‌زند و از من می‌خواهد که سریع‌تر آشپزی کردن را یاد بگیرم. واقعا از رفتار‌هایش خسته شدم و تصمیم به جدایی گرفتم.

  بعد از صحبت‌های این زوج قاضی دلیل آن‌ها برای طلاق را کافی نداست و این زوج را با هم آشتی داد. ‎

  برچسب ها :

  نظرات