آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16835
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دستگیری قاتل دو پسر عمو در بابل

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین و به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ علی فقیه عبداللهی فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان بابل روز گذشته ۳۰ فروردین ماه ۹۴، مبنی بر کشف جسد دو مرد ۳۸ و ۴۰ ساله در منطقه جنگلی بزچفت بخش […]

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین و به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ علی فقیه عبداللهی فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان بابل روز گذشته ۳۰ فروردین ماه ۹۴، مبنی بر کشف جسد دو مرد ۳۸ و ۴۰ ساله در منطقه جنگلی بزچفت بخش بابل‌کنار، ماموران پاسگاه انتظامی بخش سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

   

  وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه با اجساد غرق در خون دو مرد به نام‌های «سیدعباس – ع» و «سیداسماعیل – ع» ساکن یکی از روستاهای حومه این بخش که با سلاح شکاری از ناحیه سر و صورت به‌طرز فجیعی به قتل رسیده بودند، مواجه شدند.

   

  فرمانده انتظامی شهرستان بابل تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع به همراه تیمی متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران پلیس امنیت عمومی به محل وقوع جنایت عزیمت و موضوع را در دستور کار قرار دادیم.

   

  فرمانده انتظامی شهرستان بابل افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، سرانجام در کمتر از چند ساعت موفق شدند، رد قاتل بی‌رحم به نام «حسین – ر» ۲۵ ساله را در یکی از روستاهای اطراف شناسایی کنند.

   

  وی افزود: با شناسایی مخفیگاه قاتل، ماموران با هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه متهم به قتل را دستگیر و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

   

  عبداللهی تصریح کرد: متهم به قتل در تحقیقات و بازجویی فنی پلیس ضمن اقرار به قتل مدعی شد به بهانه فروش اشیاء عتیقه به مقتولان آنان را به این منطقه کشاندم و در ساعت ۱۵ روز پنج شنبه ۲۷ فروردین ماه با اسلحه شکاری که در اختیار داشتم، این دو نفر را به قتل رسانده و با برداشتن ۱۵۰ میلیون ریال وجه نقد از جیب یکی از مقتولان با خودرو نیسان اقدام به فرار کردم.

   

  وی افزود: با بازرسی از مخفیگاه متهم خودرو، وجه نقد و سلاح شکاری که در یکی از مناطق به‌صورت بلاصاحب رها شده بود، کشف و ضبط شد.

   

  عبداللهی اظهار کرد: متهم به قتل پس از بازسازی صحنه جنایت که با حضور بازپرس ویژه قتل همراه بود، برای سیر مراحل قانونی با دستور قضایی روانه زندان شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات