آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16818
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  چرا با حجازی و روشن جلسه گذاشتی؟

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، حضور بهرام افشارزاده در دفتر سایت ناصر حجازی و ملاقات با آتیلا حجازی و حسن روشن به مذاق طرفداران امیر قلعه‌نویی خوش نیامده است. در حالی که این دو پیش از این بارها علیه سرمربی حال حاضر استقلال موضع سفت و سختی گرفته بودند و انتقادات تندی را متوجه […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، حضور بهرام افشارزاده در دفتر سایت ناصر حجازی و ملاقات با آتیلا حجازی و حسن روشن به مذاق طرفداران امیر قلعه‌نویی خوش نیامده است. در حالی که این دو پیش از این بارها علیه سرمربی حال حاضر استقلال موضع سفت و سختی گرفته بودند و انتقادات تندی را متوجه قلعه‌نویی کرده بودند، بهرام افشارزاده با حضور در این جلسه به این مساله دامن زد و باعث دلخوری قلعه‌نویی و هوادارانش شد.

  به همین منظور صبح امروز و راس ساعت ۱۱، حدود ۳۰ هوادار با تجمع جلوی دفتر باشگاه در علامه اعتراض خود را از بابت این قضیه به گوش مدیرعامل تیم‌شان رساند. هواداران که به شدت بابت این رفتار افشارزاده ناراحت بودند در ادامه با حرف‌های نقدی‌زاده، رییس کانون هواداران این تیم کمی آرام شدند. نقی‌زاده با حضور در جمع هواداران ناراضی گفت: کاری که می کنید اشتباه است و من به عنوان رییس کانون هواداران در کنار شما هستم و قبول دارم آقای افشارزاده تجربه این مساله را نداشت و منظوری خاصی نداشت.

  در ادامه میرشاد ماجدی، سرپرست این تیم هم در کنار هواداران حاضر شد و گفت: کاملا به شما حق می‌دهم که ناراحت و عصبانی باشید و اما باید درک کنید که تیم در حال حاضر به آرامش نیاز دارد. افشارزاده اگر به آن جلسه رفته بود به دنبال این بود تا شرایط را به نفع استقلال کند و جو انتقادآمیز و حاشیه ساز علیه تیم را کاهش دهد. همه باید در این شرایط کمک کنند تا آرامش تیم حفظ شود.

  در نهایت این جمع قرار گذاشتند از میان خود سه نفر را به نمایندگی انتخاب کردند تا فردا ساعت ۱۱ با حضور در دفتر بهرام افشارزاده، با مدیرعامل این تیم گفتگو کند.

  برچسب ها :

  نظرات