آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16761
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  وزیر دولت احمدی‌نژاد: امکان شکل‌گیری ائتلاف ۱۰+۲۰ وجود دارد /قوی‌ترین منتقدین دولت سابق، اصولگراها بودند

  آوای شمال/ مسعود میرکاظمی، عضو جبهه پایداری و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات جدید جریان اصولگرا از نشست سه جانبه حضرات آیات یزدی، موحدی کرمانی و مصباح یزدی تا زمزمه های تشکیل ائتلاف ۱۰+۲۰ به خبرنگار نامه نیوز گفت: اصولگراها یک جبهه هستند نه حزب. برخلاف کارگزاران و اصلاح طلبان […]

  آوای شمال/ مسعود میرکاظمی، عضو جبهه پایداری و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات جدید جریان اصولگرا از نشست سه جانبه حضرات آیات یزدی، موحدی کرمانی و مصباح یزدی تا زمزمه های تشکیل ائتلاف ۱۰+۲۰ به خبرنگار نامه نیوز گفت: اصولگراها یک جبهه هستند نه حزب. برخلاف کارگزاران و اصلاح طلبان که حزب هستند و برخوردشان نیز حزبی است.

  وی تصریح کرد: مشی اصولگرایی مشی قاطبه مردم را تشکیل می‌دهد، در مجلس نیز می بینیم اصولگراها برخورد صنفی و حزبی نمی‌کنند و قویترین منتقدین به دولت قبل نیز اصولگراها بودند و بسیاری از تحقیق و تفحص‌ها ز دولت قبل را اصولگرایان انجام دادند. 
  وزیر نفت دولت احمدی نژاد با تاکید براینکه تحولات اخیر در بین اصولگرایان در مسیر رسیدن به انسجام بیشتر است، گفت: باید این را متوجه شویم که آنچه اتفاق می‌افتد بحث اتحاد بین اصولگراهاست که یک وظیفه ملی برای صیانت از ارزش هاست.
  وی با بیان اینکه اصولگراها باید بدانند که داشتن تفرقه در دورن خودشان یعنی سوءاستفاده دیگران، خاطرنشان کرد: از نظر من امکان شکل گیری چنین ائتلاف‌هایی در جبهه اصولگرایی هست، کاری نیز با تعدادش نداریم ولی نشستن علما در این زمینه و رساندن بخش‌های مختلف اصولگرایی به یک نقطه نظر واحد در صیانت از ارزش ها کار ضروری است که باید شکل بگیرد.

  برچسب ها :

  نظرات