آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ , Saturday 16 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16725
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  رئیس جدید جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شد

  آوای شمال/ مجید محتشمی رئیس جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به جلسه عصر دیروز تشکل مطبوعش اظهار داشت: جلسه شورای عالی جبهه اصلاح‌طلبان با اکثریت تشکیل شد و دستور کار اول این تشکل برگزاری انتخابات هیئت رئیسه جدید جبهه اصلاح‌طلبان بود. وی ادامه داد: در این جلسه مجید محتشمی به عنوان رئیس، سعید یاری به عنوان […]

  آوای شمال/ مجید محتشمی رئیس جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به جلسه عصر دیروز تشکل مطبوعش اظهار داشت: جلسه شورای عالی جبهه اصلاح‌طلبان با اکثریت تشکیل شد و دستور کار اول این تشکل برگزاری انتخابات هیئت رئیسه جدید جبهه اصلاح‌طلبان بود.

  وی ادامه داد: در این جلسه مجید محتشمی به عنوان رئیس، سعید یاری به عنوان نایب‌رئیس اول، فرح خسروی به عنوان نایب‌رئیس دوم، احمد شریف به عنوان سخنگو و منوچهر مرادی به عنوان دبیر جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شدند.

  رئیس جبهه اصلاح‌طلبان افزود: همچنین در جلسه عصر امروز درباره کمیته انتخابات بحث صورت گرفت و محمدحسن باقرزاده به عنوان رئیس کمیته انتخابات جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شدند. در این جلسه درباره تشکیل کمیته‌ای تحت عنوان کمیته هسته‌ای بحث شد و قرار شد که این کمیته با مسئولیت آقای یاری قرار شد مسئولیت مذاکره با تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای را برعهده گیرد و برگزاری جلسه مشترک با تیم مذاکره‌کننده را مطرح کند و در صورت وجود شرایط لازم پیشنهادات جبهه اصلاح‌طلبان به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ارائه شود.

  محتشمی در پایان ضمن حمایت از طرح استانی شدن انتخابات، خاطرنشان کرد: به وزارت کشور توصیه می‌شود که طرح استانی شدن انتخابات که به نوعی باعث نزدیک شدن به انتخابات حزبی می‌شود را هرچه سریع‌تر پیگیری کنند.

  برچسب ها :

  نظرات