آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16710
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  حضور پر رنگ ایران در نمایشگاه گردشگری ورشو/تأکید بر برقراری پروازهای مستقیم بین ایران و لهستان

  آوای شمال/ به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در ورشو و با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان و اتاق توریسم  لهستان، جمهوری اسلامی ایران در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری لهستان حضور فعال و پر رنگی داشت. در این جشنواره  که از تاریخ ۲۸ الی […]

  آوای شمال/ به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در ورشو و با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان و اتاق توریسم  لهستان، جمهوری اسلامی ایران در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری لهستان حضور فعال و پر رنگی داشت.

  در این جشنواره  که از تاریخ ۲۸ الی ۳۰ فروردین ماه در شهر ورشو برپا شد، نمایندگان موسسات گردشگری که از شهرهای مختلف ایران به لهستان سفر کرده بودند به معرفی جاذبه‌های توریستی ایران پرداختند.

  اجرای موسیقی سنتی و محلی ایرانی توسط گروه نغمه اصفهان و نیز برپایی مراسم  ویژه «شب ایران» از دیگر برنامه‌های این جشنواره بود که مورد توجه ویژه تورگردانان و صاحبان آژانس‌های مسافرتی لهستان واقع شد.

  رامین مهمان‌پرست سفیر کشورمان در مراسم افتتاحیه این جشنواره اظهار داشت: سفارت جمهوری اسلامی ایران در لهستان توسعه همکاری‌های گردشگری را یکی از مهمترین اولویت‌های کاری خود قلمداد کرده و توانسته با همکاری اتاق گردشگری لهستان برنامه جامع یک ساله همکاری‌های گردشگری دو کشور را تهیه و عملیاتی کند.

  وی همچنین بر اهمیت برقراری پروازهای مستقیم بین ایران و لهستان به عنوان موتور محرکه همکاری‌های اقتصادی، گردشگردی و فرهنگی تاکید کرد.

  لازم به ذکر است در این نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از مقاصد جدید گردشگری مردم لهستان معرفی شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات