آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16622
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۴
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  مهلت ثبت نام در پنجمین جشنواره ملی فاوا تا ۲ اردیبهشت تمدید شد

  آوای شمال/ به گزارش سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران؛ دکتر فرنقی زاد گفت: مهلت ثبت نام  در پنجمین جشنواره ملی فاوا تا ۲ اردیبهشت ماه، تمدید شد. وی ادامه داد: این جشنواره، به منظور ارتقاء و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش ICT ، با هدف ایجاد شور ونشاط در این حوزه، درتاریخ ۹۴/۲/۲۷ برگزار […]

  آوای شمال/ به گزارش سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران؛ دکتر فرنقی زاد گفت: مهلت ثبت نام  در پنجمین جشنواره ملی فاوا تا ۲ اردیبهشت ماه، تمدید شد. وی ادامه داد: این جشنواره، به منظور ارتقاء و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش ICT ، با هدف ایجاد شور ونشاط در این حوزه، درتاریخ ۹۴/۲/۲۷ برگزار می‌شود.

  فرنقی زاد با بیان اینکه این جشنواره با شعار “کسب و کارهای نو با خدمات الکترونیکی” در ۷ محور اصلی برگزار می‌شود؛ افزود: شبکه‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات، دولت الکترونیکی، ارائه محتوا و خدمات بر بستر شبکه ملی اطلاعات، توسعه خدمات روستایی و مناطق محروم، پژوهش، نوآوری صنعت و تجاری سازی، اطلاع رسانی و رسانه‌های نوین، توسعه خدمات پستی ازجمله محورهای این جشنواره هستند.

  وی به جوایز و امتیازهای جشنواره پنجم اشاره کرد و ادامه داد: جوایز نقدی، اعطای تسهیلات وجوه اداره شده برای برگزیدگان جشنواره، قائل شدن امتیاز در بررسی فنی مناقصات، تخصیص فضا و حمایت در نمایشگاه‌های تخصصی، تخصیص فضا و حمایت در نمایشگاه‌های تخصصی، اعطای جوائز نقدی نفیس برای برگزیدگان جشنواره، تخصیص امتیاز ویژه در ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان از جمله این امتیازهاست.

  دبیر اجرایی پنجمین جشنواره ملی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند تا تاریخ ۲/۲ /۹۴ جهت ثبت نام به سایت www.festfava.ir مراجعه و نسبت به  ثبت نام اقدام کنند.

  برچسب ها :

  نظرات