آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1658
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  اصولگرایان در انتخابات گذشته شل آمدند،سفت خوردند

  آوای شمال/ حجت الاسلام جعفر شجونی در خصوص انتخابات آینده مجلس و پایگاه رای اصولگرایان و اصلاح طلبان در این انتخابات اظهارکرد: نیروهای اصولگرا در این دوره همگرا و متحد می شوند و در اتفاقات آینده از جمله انتخابات چه مجلس و چه خبرگان رهبری سربلند و پیروز خواهند شد. وی افزود: در انتخابات گذشته […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام جعفر شجونی در خصوص انتخابات آینده مجلس و پایگاه رای اصولگرایان و اصلاح طلبان در این انتخابات اظهارکرد: نیروهای اصولگرا در این دوره همگرا و متحد می شوند و در اتفاقات آینده از جمله انتخابات چه مجلس و چه خبرگان رهبری سربلند و پیروز خواهند شد.

  وی افزود: در انتخابات گذشته دیدیم که اصولگرایان کمی شل عمل آمدند و نسبت به روحانیت به عهد خود وفا نکردند و عدم رضایت مرحوم مهدوی کنی هم اعلام شد و آن ها خودشان ضربه خوردند و نتیجه اش این بود که بعضی از استانداران و فرمانداران بی صلاحیت در کشور پیدا شدند و افرادی به شهرستان ها گسیل شدند و در سخنرانی هایشان به مقامات جسارت کردند مثل همان اتفاقی که اخیرا در شیراز رخ داد.

  عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی افزود: دراین مدت، همچنین در جاهای دیگر نیز دیدیم که مارهای خفته در خواب زمستانی سربلند کردند و حریم مقدس جمهوری اسلامی را لکه دار کردند که همه این اتفاقات بهترین دلیل و نتیجه این بود که اصولگرایان در انتخابات کمی شل آمدند و اینگونه سفت خوردند.

  وی ادامه داد: در حال حاضر بعضی از عزیزان مثل آقای تقوی به این فکر افتادند که در آینده جامعه مدرسین،جامعه روحانیت و آیت الله مصباح یزدی در جلساتی به منظور اتحاد اصولگرایان شرکت کنند و در آینده نه چندان دور و بعد از ماه صفر نیز جامعه روحانیت کنگره بزرگی در همین رابطه خواهد داشت تا این خطر را متوجه اصولگرایان کند که باید با هم باشند.

  شجونی با بیان اینکه اصولگرایان باید نبض جامعه را به دست بگیرند و ما نیز امیدوار هستیم که این اتفاق بیفتند، خاطرنشان کرد: اگر اینگونه نشود همین هرج و مرج و نابسامانی ادامه پیدا خواهد کرد و چهره بعضی افراد که دستی در آتش فتنه ۸۸ داشتند دوباره نمایان خواهد شد اما آن ها بدانند که هر گز به آرزوی خود نخواهد رسید مخصوصا که ۹ دی ماه نیزدرپیش است و مردم در سراسر کشور برای بزرگداشت مراسم این روز و حمایت از نظام و رهبری آماده‌اند.

  وی در پاسخ به این سوال که اگراصولگرایان لیست واحدی بدهند در انتخابات مجلس پیروز خواهند بود،افزود: بله پیروز خواهند بود. بنده هر سه چهار روز به یک استان سفر می کنم و مردم،اصولگراها را می شناسند. در استان ها مومنین نبض جامعه انقلابی را در دست دارند و هوشیار و بیدارند وهمانطوری که در سطح عمومی امنیت وجود دارد حاکمیت اصولگراها نیز در سطح وسیع عمومی وجود دارد و آن ها در انتخابات آینده پیروز می شوند.

  این فعال سیاسی در خصوص ارزیابی خود از وضعیت اصلاح طلبان در انتخابات آتی نیز گفت: اصلاح طلبان بد امتحان دادند. اصلاح طلبان اخیرا نیز حرکاتی انجام دادند تا بعضی از گزینه های وزرات علوم که عقیده ای به نظام ندارند و در فتنه دست داشتند را سر کار بیاورند که به هرحال تمام این ها یک باطل السحر خواهد بود و امیدواریم همه ما نسبت به فصل الخطاب نظام که مقام معظم رهبری است گوش شنوا داشته باشیم و فرمانبردار ایشان باشیم.

  شجونی همچنین در پاسخ به این سوال که فردی همچون آقای عارف که با افراطیون نیز مرزبندی کرده و در انتخابات ۹۲ از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شده برای ورود به انتخابات آینده مجلس اعلام آمادگی کرده است. نظرتان در این باره چیست؟ تصریح کرد: ما که حرفی نداریم.آن ها هم بیایند در انتخابات شرکت کنند چون در این کشور آزادی وجود دارد اما اینکه رای بیاورند یا نیاورند آن دیگربا خودشان است چراکه من معتقدم جامعه پذیرای اصلاح طلبان نیست و آن ها چون در گذشته بد عمل کردند چهره درستی در جامعه ندارند.

  برچسب ها :

  نظرات