آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ , Saturday 16 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16534
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  جریمه ۲۰۰ میلون تومانی شرکت تولید کننده کفش پیاده روی

  آوای شمال/ به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، حسن گمار افزود:این شرکت ، در قالب سه شرکت تولید کننده، کلی فروش و خرده فروشی فعالیت می کرد که در پی شکایات مردمی و پیگیری ها و به علت گران فروشی، جریمه شد. گمار گفت : این رای در شعبه […]

  آوای شمال/ به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، حسن گمار افزود:این شرکت ، در قالب سه شرکت تولید کننده، کلی فروش و خرده فروشی فعالیت می کرد که در پی شکایات مردمی و پیگیری ها و به علت گران فروشی، جریمه شد.

  گمار گفت : این رای در شعبه بدوی صادر شده است و متهمان تا هشت روز آینده، فرصت اعتراض دارند.

  وی اضافه کرد : این شرکت، کفش های تولیدی خود را چندین برابر سودهای مصوب به فروش می رساند.ضمن اینکه شرکت یاد شده از طریق معرفی شماره تلفن یا پیامک و تبلیغ در رسانه ها به فروش کالاهای خود اقدام می کرد.

  به گفته وی، مردم از این شرکت، بابت نداشتن خدمات پس از فروش به سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران شکایات متعددی داشته اند.

  **تشدید فعالیت گشت های مشترک تعزیرات حکومتی

  محمد حسن سرابیان، مدیر کل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی با شروع فعالیت های بازار و احتمال افزایش خارج از ضوابط قیمت ها توسط برخی افراد سود جو اظهار داشت: مدیران کل اجرایی باید ترتیبی اتخاذ کنند تا با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های موجود، تهیه برنامه های مدون ماهانه و با همکاری و هماهنگی دستگاه های نظارتی استان، فعالیت گشت های مشترک با دستگاه های مزبور را تشدید کنند.

  وی افزود: لازم است کارشناسان سازمان با حضور در بازار و محل استقرار پایگاه های مشترک در استان ها، اقدامات لازم را در رابطه با تخلفات احتمالی در چارچوب ضوابط و مقررات انجام دهند.

  برچسب ها :

  نظرات