آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ , Friday 28 February 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16446
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  غیر بومی‌های طلبکار مسکن‌مهر محمودآباد را تصاحب کردند

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال سیف الله فرزانه در جلسه معارفه رئیس اداره راه و شهرسازی محمودآباد با تقدیر از زحمات محمدحسن داداشی رئیس پیشین و تبریک به محسن غفاری رئیس جدید راه و شهرسازی این شهرستان تصریح کرد: دو موضوع راه و مسکن باتوجه به شرایط و موقعیت محمودآباد نیازمند مدیریت دقیق […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال سیف الله فرزانه در جلسه معارفه رئیس اداره راه و شهرسازی محمودآباد با تقدیر از زحمات محمدحسن داداشی رئیس پیشین و تبریک به محسن غفاری رئیس جدید راه و شهرسازی این شهرستان تصریح کرد: دو موضوع راه و مسکن باتوجه به شرایط و موقعیت محمودآباد نیازمند مدیریت دقیق است.

  وی خاطرنشان کرد: علی رغم کمبودهایی که وجود داشت اما رئیس پیشین راه و شهرسازی تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات به شهروندان به کار گرفت و این کار باید با حضور رئیس جدید با شتابی بیشتر انجام شود.

  وی با اشاره به حضور ۷۳ درصدی گردشگر در غرب مازندران گفت: نزدیکی شهر ساحلی محمودآباد به پایتخت نیازمند راه مناسب دسترسی است که امیدواریم در سال جدید با همدلی مد نظر مقام معظم رهبری شاهد توسعه راه های استان به ویژه محمودآباد باشیم.

  فرماندار محمودآباد با انتقاد از استقرار مسکن مهر غیرکارشناسی در محمودآباد و سرخ رود اظهار داشت: این پروژه کمتر از ۵ درصد افراد بومی را شامل می شود در حالی که غیر بومی های طلبکار مسکن مهر محمودآباد را تصاحب کردند.

  وی در پایان از رئیس جدید راه و شهرسازی محمودآباد خواست تا ظرفیت های حوزه راه و مسکن محمودآباد را به خوبی شنالسایی و مدیریت کند و در این زمینه از تجربیات گذشتگان به خوبی بهره مند شود.

  برچسب ها :

  نظرات