آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ , Monday 18 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16429
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  توضیح نژادفلاح در مورد جذب بازیکن برای فصل آینده

  آوای شمال/ محمد حسین نژادفلاح با بیان مطلب فوق اظهار کرد: طبیعی است که در آستانه اتمام رقابت‌های فصل جاری، اخباری درباره نقل و انتقلات منتشر شده و اقداماتی نیز انجام شود. این اتفاقات می‌تواند تمرکز بازیکنان تیم را از بین ببرد. این درحالی است که ما بازی‌های بسیار مهمی را در لیگ قهرمانان آسیا […]

  آوای شمال/ محمد حسین نژادفلاح با بیان مطلب فوق اظهار کرد: طبیعی است که در آستانه اتمام رقابت‌های فصل جاری، اخباری درباره نقل و انتقلات منتشر شده و اقداماتی نیز انجام شود. این اتفاقات می‌تواند تمرکز بازیکنان تیم را از بین ببرد. این درحالی است که ما بازی‌های بسیار مهمی را در لیگ قهرمانان آسیا در پیش داریم و در ادامه رقابت‌های لیگ برتر نیز باید بهترین نتایج کسب شود تا از اعتبار و جایگاه تیم دفاع گردد.

  وی افزود: تاکید می‌کنم بازیکنان پرسپولیس در مقطع کنونی صرفا باید روی ادامه بازی‌ها تمرکز کنند و توجهی به مسائل دیگر نداشته باشند و بدانند که سیاست سرمربی و باشگاه برای فصل آینده حفظ بازیکنان کارآمد است. آنها نباید دغدغه‌ای جز تمرکز روی بازی‌های باقی مانده داشته باشند. بازی با لخویا قطر بسیار مهم است چون سرنوشت صدرنشینی پرسپولیس و نتیجه این دیدار ارتباط مستقیم خواهد داشت.

  نژاد فلاح تصریح کرد: ما در فصل نقل و انتقالات با تمام وجود و قدرت اقدام خواهیم کرد و با نظر کادر فنی، تیم مقتدری برای فصل بعد خواهیم داشت اما در این زمینه حرفه‌ای رفتار خواهیم کرد و تا قبل از پایان فصل با هیچ بازیکنی مذاکره نمی‌کنیم مگر آنکه باشگاه این بازیکن در جریان مذاکرات ما باشد. اعضای تیم پرسپولیس نیز می‌بایست حرفه‌ای رفتار کرده و تمرکز خود را روی بازی‌های باقیمانده بگذارند و نگران فصل بعد هم نباشند.

  نژادفلاح درباره پرواز کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به قطر گفت: مشکلی در این راستا وجود ندارد و بلیت کلیه اعضای کاروان تهیه شده، مشکل مالیاتی بازیکنان حل و فصل شده و انشاءالله با خیال راحت عازم قطر می‌شویم و با دست پر به تهران باز می‌گردیم.

  برچسب ها :