آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ , Wednesday 17 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16423
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  واکنش ادینیو به مذاکره‌ با پرسپولیس

  آوای شمال/ لوسیانو ادینهو در خصوص برتری ۲ بر یک مقابل سایپا و صدرنشینی تراکتورسازی گفت: چند هفته پیش گفتم که اگر قهرمانی می‌خواهیم باید اکثر بازی‌ها را ببریم و الان دیگر وقت مساوی گرفتن یا شکست خوردن نیست. خوشحالم که سایپا را بردیم و الان در صدر جدول هستیم ولی هنوز چیزی تمام نشده […]

  آوای شمال/ لوسیانو ادینهو در خصوص برتری ۲ بر یک مقابل سایپا و صدرنشینی تراکتورسازی گفت: چند هفته پیش گفتم که اگر قهرمانی می‌خواهیم باید اکثر بازی‌ها را ببریم و الان دیگر وقت مساوی گرفتن یا شکست خوردن نیست. خوشحالم که سایپا را بردیم و الان در صدر جدول هستیم ولی هنوز چیزی تمام نشده است.

  او در مورد اینکه تراکتورسازی چقدر برای قهرمانی شانس دارد خاطرنشان کرد: شاید فولاد، سپاهان و نفت از ۴ بازی بعدی ۱۲ امتیاز گرفتند. اگر ما هم ۱۲ امتیاز بگیریم، جام را به تراکتورسازی می‌دهند نه تیم‌های دیگر. نباید به نتایج دیگر رقیبان تمرکز کنیم. الان جام قهرمانی نزدیک دستان ما است و فقط خودمان می‌توانیم باعث دور شدن از آن شویم. امیدوارم بازیکنان تراکتورسازی در ۴ بازی باقی مانده تمرکز خود را از دست ندهند و در نهایت قهرمان لیگ شویم.

  ادینیو در مورد اینکه آقای گلی‌اش در لیگ برتر تقریبا قطعی شده است گفت: خیلی‌ها می‌گویند آقای گل می‌شوم ولی خودم هنوز مطمئن نیستم. ۴ بازی دیگر باقی مانده و معلوم نیست چه اتفاقاتی خواهد افتاد. با این حال در ۴ بازی باقی مانده تلاش می‌کنم تعداد گل‌هایم را بیشتر کنم. دوست دارم ۵ گل دیگر در ۴ بازی پایانی بزنم تا با ۲۲ گل زده آقای گل لیگ برتر شوم. با این حال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و باید دید در هفته‌های آینده چند گل می‌توانم بزنم.

  بازیکن برزیلی تراکتورسازی در مورد شایعه مذاکره‌اش با پرسپولیس عنوان کرد: این خبر صحت ندارد و من مذاکره‌ای با پرسپولیس انجام نداده‌ام. ۴ بازی تا پایان لیگ باقی مانده و من هم هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. ایران را دوست دارم اما فعلا نمی‌توانم از آینده حرف بزنم. در اینجا مثل کشور خودم راحت هستم و دوست دارم در ایران بمانم.

  ادینیو در خصوص  بازی روز سه‌شنبه هفته جاری با نسف قارشی ازبکستان گفت: وضعیت تیم ما برای صعود از این گروه مشخص نیست به همین دلیل باید این بازی را ببریم تا شانس صعود تراکتورسازی افزایش پیدا کند.

  برچسب ها :

  نظرات