آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16385
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۲
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  جوان لرستانی در «هاله» غرق شد

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده انتظامی کوهدشت ظهر یکشنبه در تشریح این خبر به خبرنگاران گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر وقوع یک فقره غرق شدگی در رودخانه سد هاله این شهرستان، ماموران پاسگاه انتظامی کوهدشت جنوبی و عوامل امدادی برای بررسی موضوع بلافاصله به محل اعزام شدند. سرهنگ رستمی […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده انتظامی کوهدشت ظهر یکشنبه در تشریح این خبر به خبرنگاران گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر وقوع یک فقره غرق شدگی در رودخانه سد هاله این شهرستان، ماموران پاسگاه انتظامی کوهدشت جنوبی و عوامل امدادی برای بررسی موضوع بلافاصله به محل اعزام شدند.

  سرهنگ رستمی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد جوانی ساکن کوهدشت به همراه دوستانش برای تفریح به محل رودخانه سد هاله آمده بود که حین آب تنی به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا غرق شده است.

  وی با اشاره به انتقال جسد این نو جوان به سردخانه و ابراز تاسف از وقوع این حادثه خاطر نشان کرد: هنگام تفریح در کنار رودخانه و دریاچه ها، موارد ایمنی را رعایت کنیم تا شاهد این گونه حوادث دلخراش نباشیم.

  شنا کردن در کانالها و تأسیسات آبی لرستان ممنوع است

  مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان لرستان از ممنوعیت شنا کردن در کانالها و تأسیسات آبی استان خبر داد.

  علی امید سیفی نیز در این رابطه اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل گرما و اشتیاق جوانان و کودکان برای آب تنی، مردم استان از شنا کردن در محل های غیر استاندارد و غیر ایمن به ویژه کانال و تأسیسات آبی، سدهای خاکی هاله کوهدشت، کزنار و خان آباد الیگودرز و ایوشان زاغه و رودخانه ها خودداری کنند تا تابستان با حوادث تلخ و ناگوار همراه نشود.

  وی با اشاره به صدور اطلاعیه ای در این راستا، یادآور شد: به دلیل سهل انگاری، عدم رعایت ایمنی و عدم آشنایی به فن شنا هر ساله عده ای در این تاسیسات آبی جان خود را از دست می دهند.

  مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان لرستان ضمن ارائه هشدارهای لازم به مردم، تصریح کرد: بدیهی است این شرکت و امورات تابعه در صورت بروز هر گونه حادثه در مناطق یاد شده، هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

  برچسب ها :

  نظرات