آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ , Wednesday 17 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16288
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  نگرانی از این است که اگر توافقی حاصل شود طرف آمریکایی سنگ‌اندازی کند

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر عضو شورای مرکزی فراکسیون اصول‌گریان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره اقدام کنگره آمریکا مبنی بر تصویب قانونی جهت نظارت بر توافق هسته‌ای با ایران و حق وتوی رئیس‌جمهور این کشور مبنی بر توافقات انجام شده در قالب مذاکرات هسته‌ای، گفت: ما به شدت از […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر عضو شورای مرکزی فراکسیون اصول‌گریان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره اقدام کنگره آمریکا مبنی بر تصویب قانونی جهت نظارت بر توافق هسته‌ای با ایران و حق وتوی رئیس‌جمهور این کشور مبنی بر توافقات انجام شده در قالب مذاکرات هسته‌ای، گفت: ما به شدت از توافقات انجام شده نگران و دلواپس هستیم. دلواپسی ما از تیم مذاکره‌کننده نیست، بلکه از خلف وعده‌ها و کارشکنی‌های طرف مقابل است.

  وی تصریح کرد: هر چه در روند توافقات پیش برویم، آمریکا چهره واقعی خود را نشان خواهد داد. این خلف وعده‌ها سبب می‌شود مذاکرات به نتیجه مطلوب نرسد و خدایی نکرده حقوق مردم ایران پایمال شود.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: این قانون کنگره نشان داد که مذاکرات با طرفی که هیچ‌گاه بر سر تعهدات خود نبوده امری محال است. اگر هم توافقات، تفاهمات و یا راهکارهایی به دست بیاید توسط مسئولان رده بالای آن کشور سنگ‌اندازی خواهد شد.

  این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه مذاکرات همه راهکارهای پیشرفت کشور نیست، گفت: باید جریان دلواپسی در کشور به رسمیت شناخته شود. این دلواپسان با مذاکرات مخالف نیستند، بلکه نباید تمامی ظرفیت کشور را روی میز مذاکره گذاشت و یا تا به این حد به رفع تحریم‌ها دل خوش کرد. ظرفیت کشور به قدری عظیم است که اگر به درستی و به جا بها داده شود قادر خواهد بود کشور را با عزمی ملی و توانی داخلی به جایگاه‌های برتر علمی، صنعتی و فناوری برساند.

  برچسب ها :

  نظرات