آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ , Thursday 18 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16237
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  انتقاد از صحنه‌سازی درباره ورود پول‌کثیف به انتخابات

  آوای شمال/ ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در واکنش به اظهارات تازه وزیر دادگستری مبنی بر تکرار موضوع ورود پول‌های کثیف به انتخابات به باشگاه خبرنگاران گفت: درباره موضوع ورود پول‌های کثیف به انتخابات دو توقع از دولت وجود دارد. وی افزود: توقع اول این است که اگر مواردی در این رابطه وجود […]

  آوای شمال/ ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در واکنش به اظهارات تازه وزیر دادگستری مبنی بر تکرار موضوع ورود پول‌های کثیف به انتخابات به باشگاه خبرنگاران گفت: درباره موضوع ورود پول‌های کثیف به انتخابات دو توقع از دولت وجود دارد.

  وی افزود: توقع اول این است که اگر مواردی در این رابطه وجود دارد و کسانی دچار چنین معضلی هستند با آن‌ها مدارا نشود و دوم این که اگر چنین موردی وجود ندارد، نباید این موضوع به صحنه‌سازی‌ها کشیده شود.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: توقع ما این است که بی‌مهابا این رخداد با عکس العمل قانونی و قضایی مسئولین مواجه شود.

  ندیمی تأکید کرد: اینکه برخی به این پدیده تنها در قالب طرح موضوع اکتفا می‌کنند موردی عادی بوده و اگر بتوانیم از طریق نظامات قانونی جلوی این موضوع را بگیریم دقیقاً‌ اقدام لازم را انجام داده‌ایم.
  این نماینده مجلس با طرح پیشنهادی عنوان کرد: مثلاً پیشنهاد می‌کنیم که لایحه‌ای از سوی دولت مبنی بر “لایحه جامع در مورد پدیده پول کثیف به انتخابات” به مجلس ارائه شود.

  ندیمی بیان داشت: بی‌شک طبق این لایحه می‌توان علت و عوامل ورود پول‌های کثیف به انتخابات را شناسایی و از آن جلوگیری کرد.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مجلس آمادگی این موضوع را دارد که در صورت ارائه این لایحه تمام موارد آن را بررسی کند.  

  برچسب ها :

  نظرات