آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ , Saturday 16 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16216
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  نجات ۲ خانم از ته دره «کهلیک داغی»

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین از تبریز، سید علی سیدی  اظهار داشت: نجاتگران پایگاه امداد و نجات کوهستان عون بن علی جمعیت هلال احمر بعد از ظهر روز جمعه ۲۸ فروردین دو مصدوم را از ارتفاعات عون بن علی به بیمارستان انتقال دادند. وی افزود: بعد از ظهر روز جمعه حوالی ساعت ۱۳:۵۰ در […]

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین از تبریز، سید علی سیدی  اظهار داشت: نجاتگران پایگاه امداد و نجات کوهستان عون بن علی جمعیت هلال احمر بعد از ظهر روز جمعه ۲۸ فروردین دو مصدوم را از ارتفاعات عون بن علی به بیمارستان انتقال دادند.

  وی افزود: بعد از ظهر روز جمعه حوالی ساعت ۱۳:۵۰ در پی اعلام اورژانس مبنی بر مصدومیت دو نفر خانم در دره «کهلیک بولاغی» بلافاصله نجاتگران تیم تخصصی کوهستان عون بن علی به محل اعزام شدند.

  مسئول پایگاه امداد و نجات کوهستان عون بن علی تبریز در تشریح عملیات اظهار داشت: یک گروه ۴۵ نفره از خانم‌ها امروز برای کوهپیمایی و تفریح به کوهستان عون‌بن‌علی رفته و در نزدیکی پناهگاه سنگی دو تن از خانم‌ها دچار حادثه شده و به علت گرفتگی عضلات پا دیگر قادر به ادامه مسیر نمی‌شوند.

  وی ادامه داد: با توجه به نیاز به کمک امدادگران تازه برای انتقال ۲ تن مصدوم از ته دره کهلیگ بولاغی یک تیم ۳ نفره دعوت به کار شده در مجموع ۶ تن از نجاتگران ورزیده کوهستان با ثابت کردن مصدومان روی بسکت بعد از انجام اکسیژن‌تراپی و کنترل علائم حیاتی اقدام به انتقال مصدومان کردند.

  سیدی خاطرنشان کرد: نجاتگران بعد از ۳۵ دقیقه طی مسافت پیاده در ارتفاعات کوهستان مصدومان را به محل استقرار آمبولانس اورژانس رسانده و تحویل نیروهای اورژانس دادند که در ادامه نیروهای اورژانس نسبت به انتقال آنها به مراکز درمانی اقدام کردند.

  برچسب ها :

  نظرات