آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16143
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  اعتراض شدید سردار دهقان به وزیر دفاع پاکستان

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، سردار حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی بین‌المللی مسکو با خواجه آصف وزیر دفاع پاکستان دیدار و پیرامون مسائل مهم منطقه‌ای و بین‌المللی و روابط دوجانبه گفت‌وگو کردند. سردار دهقان روز جمعه در این دیدار با اشاره به اشتراکات فراوان میان ایران و پاکستان در […]

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، سردار حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی بین‌المللی مسکو با خواجه آصف وزیر دفاع پاکستان دیدار و پیرامون مسائل مهم منطقه‌ای و بین‌المللی و روابط دوجانبه گفت‌وگو کردند.

  سردار دهقان روز جمعه در این دیدار با اشاره به اشتراکات فراوان میان ایران و پاکستان در زمینه‌های مختلف، بر گسترش مناسبات و همکاری‌های دفاعی در جهت تقویت صلح و ثبات پایدار در منطقه تاکید کرد.

  وزیر دفاع کشورمان با اعلام اعتراض شدید و ناخرسندی خود از برخورد نکردن جدی دولت پاکستان با اقدامات تروریستی که از ناحیه مرزهای این کشور متوجه شهروندان جمهوری اسلامی ایران است، اقدام عاجل و همه‌جانبه دولت و نیروهای مسلح پاکستان را برای مهار و مقابله با گروه‌های تروریستی خواستار شد.

  سردار دهقان از مصوبه پارلمان پاکستان مبنی بر مشارکت نکردن در تجاوز نظامی به مردم یمن تمجید و آن را اقدامی مهم برای کمک به حل مسئله یمن و پایان دادن به تجاوز عربستان به این کشور دانست.

  وزیر دفاع پاکستان نیز در این دیدار، حفظ و تقویت امنیت مرزهای دو کشور را بسیار مهم دانست و گفت: ما همه توان خود را برای تامین امنیت پایدار و انهدام گروه‌های تروریستی به کار خواهیم گرفت.

  خواجه آصف با تمجید از نقش جمهوری اسلامی ایران در ایجاد و گسترش ثبات در منطقه بر تقویت و گسترش مناسبات دفاعی میان ایران و پاکستان تاکید کرد.

  سردار دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در چهارمین کنفرانس امنیتی بین‌المللی مسکو به پایتخت روسیه سفر کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات