آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15977
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  بدهی وزارت کشور بابت انتخابات گذشته به فرمانداری‌ها پرداخت می‌شود

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین مقیمی صبح پنجشنبه در نشست با فرمانداران و بخشداران استان بوشهر اظهار داشت: امسال شاهد برگزاری دو انتخابات مهم در سطح کشور خواهیم بود که فرمانداران و بخشداران در برگزاری این انتخابات نقشی بسیار مهم دارند. وی با تاکید بر اینکه اموال دولتی نباید در اختیار هیچ‌یک […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین مقیمی صبح پنجشنبه در نشست با فرمانداران و بخشداران استان بوشهر اظهار داشت: امسال شاهد برگزاری دو انتخابات مهم در سطح کشور خواهیم بود که فرمانداران و بخشداران در برگزاری این انتخابات نقشی بسیار مهم دارند.

  وی با تاکید بر اینکه اموال دولتی نباید در اختیار هیچ‌یک از کاندیداها قرار بگیرد، افزود: فرمانداران و بخشداران باید با رعایت اصل بی طرفی برای برگزاری انتخاباتی سالم تلاش کنند.

  معاون سیاسی وزیر کشور در ادامه از پرداخت بدهی‌های وزارت کشور به فرمانداری‌ها بابت انتخابات گذشته تا پایان فرودین خبر داد و اضافه کرد: باید تلاش شود که زمینه فعالیت احزاب شناسنامه دار در کشور فراهم شود و از این طریق شاهد افزایش نشاط در نقاط مختلف کشور باشیم.

  حل مشکلات اشتغال، آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی

  وی با اشاره به اینکه فرمانداران و بخشداران به عنوان نمایندگان دولت در هر منطقه شناخته می‌شوند، ادامه داد: فرمانداران و بخشداران در سیستم اجرایی کشور دارای وظایف و مسئولیت‌ها و جایگاه بسیار مهمی هستند.

  مقیمی با اشاره به نقش تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی فرماندارن و بخشداران، افزود: بخشداری‌ها در نقاط مختلف کشور دارای جایگاه بسیار مهمی هستند که باید برای رفع مشکلات بخش‌ها و روستاهای تحت پوشش تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

  وی خواستار ارائه لازم و زودهنگام در حل مشکلات اشتغال، آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی توسط بخشداران شد و بیان داشت: باید با تلاش ویژه بخشداران شاهد رفع مشکلات اشتغال و اقتصادی در نقاط مختلف باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات