آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15907
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  پدر، پسر سارقش را لو داد/ زورگیری با کلت تقلبی در بزرگراه آزادگان

  آوای شمال/ سرهنگ حسین ذکایی‌خو، رئیس کلانتری ۱۵۱یافت آباد در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در مورد جزئیات این خبر اظهار داشت: ساعت ۱۱ مورخه ۲۱ فروردین ۹۴ با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر بروز یک فقره مزاحمت برای شهروندان در آدرس خلیج فارس، خیابان ابوسعید شرقی بلافاصله اکیپی […]

  آوای شمال/ سرهنگ حسین ذکایی‌خو، رئیس کلانتری ۱۵۱یافت آباد در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در مورد جزئیات این خبر اظهار داشت: ساعت ۱۱ مورخه ۲۱ فروردین ۹۴ با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر بروز یک فقره مزاحمت برای شهروندان در آدرس خلیج فارس، خیابان ابوسعید شرقی بلافاصله اکیپی از مأموران کلانتری ۱۵۱یافت آباد جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

  رئیس کلانتری ۱۵۱یافت آباد تصریح کرد: پس از حضور مأموران در محل، فردی به هویت «احمد» ساکن آدرس اعلامی به واحد گشت کلانتری مراجعه کرد و گفت که پسرش به هویت «کامبیز» نسبت به خانواده‌اش ایجاد مزاحمت می کند و یک قبضه سلاح کمری نیز در اختیار دارد که با آن از زنان و دختران مردم زورگیری می کند.

  این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در ادامه بنا به حساسیت موضوع، مأموران با راهنمایی های شاکی و اجازه مالک وارد خانه شده و در اتاقی که درحیاط منزل وجود داشت فرد مورد نظر را دستگیر کردند.

  وی گفت: در حین بازدید اولیه از اتاق، یک قبضه سلاح کمری تقلبی کلت (فندک دار) که متعلق به متهم بود از داخل کشوی کابینت کشف شد که در ادامه متهم به همراه شاکی جهت بررسی و تحقیقات بیشتر به کلانتری فرستاده شدند.

   رئیس کلانتری ۱۵۱یافت آباد بیان داشت: در خلال بازجویی های فنی مشخص شد متهم به همراه همدست خود در تاریخ ۶ اسفند سال گذشته اقدام به زورگیری از عابران و برخی از رانندگانی که در حال تردد در بزرگراه آزادگان بودند، کرده است.

  سرهنگ ذکایی‌خو خاطرنشان کرد: در ادامه پرونده متهم بنا به دستور مقام قضایی جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم و همچنین دستگیری سایر همدستان در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

   

  برچسب ها :

  نظرات