آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15823
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بوستون، حریف کلیولند در پلی آف شد

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم بوستون سلتیکس با پیروزی مقابل تورونتو رپتورز، حضور خود را در پلی آف تثبیت کرد و حالا بازیکنان و مربیان این تیم مطمئن هستند که در مرحله بعدی با کلیولند کاوالیرز و یاران لبران جیمز روبرو خواهند شد. در […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم بوستون سلتیکس با پیروزی مقابل تورونتو رپتورز، حضور خود را در پلی آف تثبیت کرد و حالا بازیکنان و مربیان این تیم مطمئن هستند که در مرحله بعدی با کلیولند کاوالیرز و یاران لبران جیمز روبرو خواهند شد. در سایر دیدارهای امروز، لس آنجلس کلیپرز و ایندیانا پیسرز، حریفان خود را شکست دادند.

  نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا به شرح زیر است:

  کلیپرز ۱۱۲ – فینیکس ۱۰۱
  واشنگتن ۹۵ – ایندیانا ۹۹ (وقت اضافه دوم)
  تورونتو ۹۳ – بوستون ۹۵

  در پایان بازی‌های امروز، آتلانتا هاوکس و کلیولند کاوالیرز در صدر کنفرانس شرق و فیلادلفیا سونی سیکسرز و نیویورک نیکس در انتهای جدول این کنفرانس هستند. تیم‌های گلدن استیت وریرز و لس آنجلس کلیپرز نیز در صدر کنفرانس غرب و لس آنجلس لیکرز  و مینه‌سوتا تیمبروولوز در قعر این کنفرانس قرار دارند. 

  تاکنون تیم‌های آتلانتا هاوکس، کلیولند کاوالیرز، شیکاگو بولز، تورونتو رپتورز، واشنگتن ویزاردز، میلواکی باکس و بوستون سلتیکس از کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز، ممفیس گریزلیز، هیوستون راکتس، پورتلند تریل بلیزرز، لس آنجلس کلیپرز، سان آنتونیو اسپرز و دالاس موریکس از کنفرانس غرب جواز حضور در مرحله پلی آف را به دست آورده‌اند.

  برچسب ها :

  نظرات