آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15811
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بیات: سال بعد هیچ کس به صبا نخواهد رفت

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، محسن بیات در این رابطه گفت: من در رابطه با شکایتم با آقای بهروان صحبت کردم و او به من گفت برای اینکه حقت ضایعع نشود شکایت کن ولی من می‌ خواهم ببینم تا به حال کسانی که شکایت کرده اند یک ریال هم گرفته اند؟ فدراسیون باید هوای […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، محسن بیات در این رابطه گفت: من در رابطه با شکایتم با آقای بهروان صحبت کردم و او به من گفت برای اینکه حقت ضایعع نشود شکایت کن ولی من می‌ خواهم ببینم تا به حال کسانی که شکایت کرده اند یک ریال هم گرفته اند؟ فدراسیون باید هوای بازیکنان را داشته باشد نه اینکه ما را مثل ابزار قرار دهند،خواهش من از آقای تاج رسیدگی به مشکلاتمان است.


  او در مورد کسب تساوی مقابل پرسپولیس ادامه داد: ما موقعیت های خوبی داشتیم ولی حیف شد توپ های ما گل نشد،از آقای ویسی هم تشکر می‌ کنم چون بعد از مصدومیت شدیدم مرا بیرون کشید.

  این بازیکن در مورد دیدار پیش رو با راه‌آهن نظرش را اینگونه بیان کرد: امیدوارم در بازی با راه‌آهن هم مثل بازی با پرسپولیس با شادابی بازی کنیم و نتیجه بگیریم،ما برای تک رقمی شدن در جدول می‌ جنگیم و تیممان را خطری تهدید نمی‌ کند.

  مدافع استقلال‌خوزستان در پایان افزود: هنوز هیچ یک از مسوولین صبا تماسی با من نگرفته اند. جای شک و تردید وجود دارد که چرا صبا چنین نتایجی گرفته و من اصلا نمی‌ دانم کسی در باشگاه وجود دارد یا همه چیز به امان خدا رها شده،استاندار قم هم باید به فکر تیم باشد نه که آن را رها کند این تیم با پشتوانه استانداری وارد قم شده ولی هر چکی که داده می‌ شود پاس نمی‌ شود سال بعد هیچ بازیکنی به صبا نمی‌ آید چون مدیریت عادت کرده دروغ بگوید و حجواب بازیکن را ندهد.

  برچسب ها :

  نظرات