آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15692
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کی‌روش: پس از ضبط گذرنامه‌ام فهمیدم مشکلات عمیق است

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، کارلوس کی‌روش در نشست خبری امروز خود اظهار داشت: احساس می‌کنم باید یکسری مسائل را توضیح دهم. به احترام کفاشیان و حسنی‌خو پس از جلسه‌ای که با آنها داشتم، مصاحبه‌ای نکردم. وی ادامه داد: اما به خاطر هواداران گفتم که باید در مورد یکسری مسایل شفاف سازی کنیم. کفاشیان در […]

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، کارلوس کی‌روش در نشست خبری امروز خود اظهار داشت: احساس می‌کنم باید یکسری مسائل را توضیح دهم. به احترام کفاشیان و حسنی‌خو پس از جلسه‌ای که با آنها داشتم، مصاحبه‌ای نکردم.

  وی ادامه داد: اما به خاطر هواداران گفتم که باید در مورد یکسری مسایل شفاف سازی کنیم. کفاشیان در روز پایانی سال سال گذشته در جلسه‌ای به من اعلام کرد که بعد از بازی با سوئد قراردادمان تمام است. در آن جلسه طبق روابط دوستانه و مثل دو طرف با شخصیت قرار شد که قراردادمان بعد از بازی با سوئد به پایان برسد.البته این تصمیم یک دفعه گرفته نشد و این‌طور نبود که ما در آن روز به یک‌باره این تصمیم را گرفته باشیم.

  کی‌روش تصریح کرد: به این دلیل این تصمیم را گرفتیم چون متوجه شدیم که به خاطر مشکلات مالی، اداری و مدیریتی ادامه همکاری غیرممکن است.البته دو طرف هم ناراحت بودند چون آن چیزی نبود که برای آینده فوتبال ایران در نظر داشتیم.

  سرمربی تیم ملی یادآور شد: پس از اتفاقاتی که در فرودگاه رخ داد به این نتیجه رسیدم که مشکلات عمیق است. در حالی‌که قول داده بودند این مشکلات حل شود اما بار دیگر مشکل ضبط گذرنامه‌ام حل نشد.

  وی افزود: پس از بازگشت تیم ملی از اروپا و این اتفاقات، کفاشیان با هیات رئیسه جلسه گذاشت و موضوع استعفای مرا مطرح کرد، اما هیأت رئیسه با استعفای من که توافقی بود نیز مخالفت کرد.

  سرمربی تیم ملی گفت: فکر می‌‌کردم امروز در جلسه با کفاشیان او در خصوص مشکلاتی که در جلسه آخر در ۲۹ اسفند داشتیم به ما راه حل می‌دهد اما او هیچ صحبتی در این زمینه نکرد و به همین دلیل ادامه همکاری مقدور نیست.

  وی تصریح کرد: نمی‌دانم که چطور وظایفم را انجام دهم و این مقدور نیست که بازی به بازی و اردو به اردو پیش برویم. من تحت قرارداد فدراسیون هستم اما فراموش نکنید که برای موفقیت باید حمایت هم باشد و نباید این طور باشد که در دقایق پایانی و لحظه آخری تصمیمی بگیریم. در ۴ سال گذشته شرایط همواره این‌گونه بوده است.

  برچسب ها :

  نظرات