آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15683
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حمایت لس‌آنجلسی از قلعه‌نویی و کنایه «ژنرال ۵ ستاره» به بازیکنان

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین استقلال برای آماده‌سازی جهت دیدار روز جمعه مقابل ملوان بندرانزلی ساعت ۱۷:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در کمپ این باشگاه برگزار شد. *در این تمرین مانند روزهای گذشته خسرو حیدری غایب بود. میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال نیز در تمرین امروز حضور نداشت. *تمرین استقلال با صحبت‌های قلعه‌نویی […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین استقلال برای آماده‌سازی جهت دیدار روز جمعه مقابل ملوان بندرانزلی ساعت ۱۷:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در کمپ این باشگاه برگزار شد.

  *در این تمرین مانند روزهای گذشته خسرو حیدری غایب بود. میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال نیز در تمرین امروز حضور نداشت.

  *تمرین استقلال با صحبت‌های قلعه‌نویی آغاز شد. سرمربی استقلال با انتقاد از نمایش بازیکنان در دیدارهای گذشته در بخشی از صحبت‌های خود به آنها گفت: آقایان! معرفت داشته باشید و بدانید که این روزها می‌گذرد و پیراهن استقلال تا ابد برای شما نمی‌ماند. هدف همه ما موفقیت استقلال است و تا لحظه آخر باید برای رسیدن به این هدف تلاش کنیم.

  *شماری از هواداران استقلال در حمایت از قلعه‌نویی بنری روی سکوها نصب کردند که شعر آن توسط یک خواننده لس‌آنجلسی خواننده شده است.

  *هواداران استقلال بارها به حمایت از قلعه‌نویی شعار «ژنرال اول بشی آخر بشی دوست داریم»، «ژنرال ۵ ستاره»، سر دادند. این تعداد از هواداران همچنین شعار «استقلال با غیرت» سر داده و علیه جواد نکونام و حسن روشن موضع گرفتند. نکته قابل توجه اینکه در دیدار روز جمعه هفته گذشته استقلال مقابل ذوب‌آهن هواداران این تیم به بازیکنان لقب بی‌غیرت داده بودند.

  *امید ابراهیمی که چند روزی به دلیل مصدومیت در تمرین حضور نداشت امروز به صورت اختصاصی تمرین کرد.

  *دویدن دور زمین، کارهای ترکیبی و فوتبال در دو گروه سبز و نارنجی محور تمرین امروز آبی‌پوشان بود.

  *کرار جاسم پس از صحبت‌های قلعه‌نویی با بازیکنان به سمت او رفت و دقایقی با او به صحبت پرداخت.

  *در فوتبال درون تیمی امیرحسین صادقی به شدت آسیب دید. آسیب‌دیدگی او به حدی بود که امیر قلعه‌نویی به سمت این بازیکن رفت تا جویای وضعیتش شود.

  *حدود ۷۰ نفر از هواداران استقلال در کمپ حضور داشتند که میان آنها چند نفر از بانوان نیز دیده می‌َشدند.

  *یک هوادار خردسال که برخی مواقع در تمرینات استقلال با لباس امیر قلعه‌نویی حضور پیدا می‌کرد و سرمربی استقلال او را لیونل مسی فوتبال ایران نامیده بود، در تمرین حضور داشت و مورد استقبال سرمربی آبی‌پوشان قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات