آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15680
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  توصیه‌های ساندویچی برانکو در روز زدوخورد قرمزها

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷ در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد. * یک ساعت پیش از آغاز تمرین زمین چمن ورزشگاه آب‌پاشی شد. * حدود ۱۰۰ هوادار از تمرین امروز دیدن کردند. * برانکو ایوانکوویچ و ۳ دستیار خارجی‌اش ساعت ۱۶ و با یک دستگاه ون […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷ در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

  * یک ساعت پیش از آغاز تمرین زمین چمن ورزشگاه آب‌پاشی شد.

  * حدود ۱۰۰ هوادار از تمرین امروز دیدن کردند.

  * برانکو ایوانکوویچ و ۳ دستیار خارجی‌اش ساعت ۱۶ و با یک دستگاه ون به درفشی‌فر آمدند.

  * پیش از آغاز تمرین شماری از بازیکنان به بازی سپک تکرا مشغول بودند.

  * محسن بنگر که از ناحیه روی پای راست دچار آسیب‌دیدگی شده امروز به صورت اختصاصی فقط دور زمین راه رفت. بنگر در مورد مصدومیتش گفت که با آمپول توانسته راه برود و احتمالا ۱۰ روز طول می‌کشد تا پایش خوب شود. به این ترتیب مدافع پرسپولیس بازی حساس روز پنجشنبه این تیم مقابل سپاهان را از دست داد.

  * بازیکنان با ۱۵ دقیقه گرم کردن و حرکات کششی تمرین را آغاز کردند و بعد از آن به پاسکاری در ۳ گروه مشغول شدند که در این بخش برانکو ایوانکوویچ، پانادیچ و تای هیمور روی ۳ گروه نظارت داشتند. در قسمت بعدی بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز استارت‌های سرعتی استقامتی انجام دادند.

  * جالب‌ترین نکته تمرین امروز به جایی بازمی‌گشت که برانکو طرز صحیح راه رفتن و دویدن بازیکنان در زمین را به آنها یاد می‌داد. همچنین او تاکید داشت هر بازیکن در هر پستی هست باید جاگیری مناسبی در زمین داشته باشد. سرمربی پرسپولیس در ادامه این حرکت را به ساندویچ تشبیه کرد و گفت بازیکنان موقع یارگیری باید مانند ساندویچ عمل کنند. سرمربی پرسپولیس به بازیکنان تاکید داشت آنها در بازی با النصر به خوبی پرس و جاگیری را انجام دادند.

  * فوتبال درون تیمی در دو سوم زمین دیگر بخش تمرین امروز بود که برانکو بارها بازی را نگه داشت و به بازیکنان حتی کوچکترین نکات فنی را گوشزد کرد. بعد از فوتبال درون‌تیمی سانتر در دستور کار قرار داشت و در این بخش مدافعان و مهاجمان در حالتی که از منتهی‌علیه سمت راست و چپ روی دروازه سانتر می‌شد باید بهترین عملکرد را از خودشان نشان می‌دادند. در این بخش تادو در سرزنی موفق بود و همین باعث شد که کریم باقری با زبان انگلیسی او را تشویق کند.

  * کریم باقری و پیام صادقیان در ابتدای تمرین برای دقایقی با هم صحبت کردند.

  * آندره پانادیچ دستیار اول برانکو امروز پا به پای بازیکنان در برخی از بخش‌های تمرینی حضور داشت.

  * ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس برای دقایقی طریق صحیح پاس دادن را به ۳ دروازه‌بان سرخپوشان آموزش داد.

  * در حالی که بازیکنان مشغول فوتبال درون‌تیمی بودند کریم باقری مشغول روپایی زدن شد و دیگر دستیاران برانکو هم روی تمرین نظارت داشتند. در این بخش خود برانکو نظارت ویژه‌ای بر عملکرد بازیکنان داشت.

  *‌در قسمت تمرین سانتر، برانکو به وسیله چلنگر کوچکترین نکات را در بهتر استفاده کردن از ارسال از جناحین به بازیکنان توصیه می‌کرد و از آنها می‌خواست هنگام سانتر و همچنین زدن ضربه سر بیشترین تمرکز و دقت را داشته باشند.

  * هواداران پرسپولیس که تقریبا تمام طول تمرین امروز را ساکت نشسته بودند فقط در صحنه‌هایی که بازیکنان موفق به گلزنی می‌شدند آنها را تشویق می‌کردند.

  * برخی از هواداران پرسپولیس معتقد بودند که حضور برانکو در این تیم می‌تواند کمک‌حال سرخپوشان باشد و صددرصد پرسپولیس در فصل آینده با چند بازیکن قدرتمند با حضور برانکو مدعی اصلی قهرمانی در لیگ است.

  * در جریان تمرین سانتر از جناحین برخورد شدیدی بین سوشا مکانی و محمد عباس‌زاده پیش آمد که باعث شد هر دوی این بازیکنان از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی شوند. شدت آسیب‌دیدگی مکانی به حدی بود که دیگر قادر به ادامه تمرین نبود و با اجازه برانکو به رختکن رفت. عباس‌زاده نیز پس از این زد و خورد قرمزها تا پایان تمرین گیج بود و صورت خود را گرفته بود.

  * برانکو به چند کلمه فارسی مانند “آفرین”، “دوباره”، “تکرار می‌کنیم” و … مسلط بود و آنها را به زبان می‌آورد.

  * در پایان تمرین سرمربی پرسپولیس بازیکنان را دور خودش جمع کرد و لحظاتی با آنها صحبت کرد. پس از صحبت‌های برانکو بازیکنان به مدت ۱۰ دقیقه زیر نظر مربی بدنساز شروع به دویدن استقامتی کردند که در این بخش برانکو چندین بار فریاد زد «کسی نایستد».

  * در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس خانواده‌هایی که فرزندانشان در مدرسه فوتبال درفشی‌فر مشغول فعالیت کردند برای یکی از این کودکان در اتاق مخصوصشان جشن تولد گرفتند و فشفشه روشن کردند.

  برچسب ها :

  نظرات