آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15501
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > حوادث
 •   

  اطلاع‌رسانی سیل هراز انجام نشده بود/ لزوم تعریض بستر رودخانه‌ها

  آوای شمال/ شهردار شهر سرخ‌رود صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان محمودآباد با انتقاد از عدم پیش بینی و اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران و سازمان هواشناسی مازندران گفت: سیل حوزه آبریز هراز به دلیل شدت و سرعت زیاد بخش‌های گسترده‌ای از روستاها و شهر سرخ‌رود را فراگرفته است. وی گفت: از ساعات اولیه […]

  آوای شمال/ شهردار شهر سرخ‌رود صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان محمودآباد با انتقاد از عدم پیش بینی و اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران و سازمان هواشناسی مازندران گفت: سیل حوزه آبریز هراز به دلیل شدت و سرعت زیاد بخش‌های گسترده‌ای از روستاها و شهر سرخ‌رود را فراگرفته است.
  وی گفت: از ساعات اولیه صبح دیروز که سیل بخش‌های گسترده‌ای از بخش سرخ‌رود را فراگرفته بود، کلیه واحدهای ستادی شهرداری سرخ‌رود در حالت آماده‌باش در مناطق سیل‌زده حاضر شدند.
  سیدمهدی موسوی‌نژاد افزود : با توجه به مشکلات زیر‌ساختی در حوزه حریم نهر و بستر رودخانه و همچنین سرعت و شدت هراس‌انگیز سیل گفت : امکانات موجود در شهرداری سرخ‌رود برای مقابله با این بحران پاسخگو نیست.
  موسوی‌نژاد گفت: احداث دیواره و لایروبی رودخانه شهر سرخ‌رود و همچنین پاکسازی بستر رودخانه موجب شده است وضعیت خروجی آب در سطح شهر قابل کنترل بوده ولی متاسفانه خارج از محدوده شهر و ورودی روستاهای محور آمل وضعیت نامناسب است.
  وی خاطر نشان شد : ماشین آلات شهرداری از دیروز اقدام به روان‌سازی مسیر آبرو و ایجاد نهر در حاشیه معبر و اراضی متصل به رودخانه هراز کردند.
  شهردار سرخ‌رود در خاتمه با اشاره به آب‌گرفتگی خیابان ملت در مسیر آمل خواستار صدور مجوز لایروبی به منظور تعریض بستر رودخانه در حوزه بخش و شهر شد.

  برچسب ها :

  نظرات