آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ , Wednesday 17 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15497
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی > فرهنگی
 •   

  نامگذاری سال‌ها همچون چراغ راهی برای مقابله با بحران‌هاست

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سرهنگ نبی‌احمدی، فرمانده سپاه عشایری کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج عشایر کرمانشاه گفت: شعار سال ۹۴ همان چیزی است که باعث می‌شود اقتدار ایران بیشتر شود. وی افزود: مقام معظم رهبری با انتخاب این شعار برای سال ۹۴ دقیقاً یک افق بسیار بلند برای پیشبرد […]

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سرهنگ نبی‌احمدی، فرمانده سپاه عشایری کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج عشایر کرمانشاه گفت: شعار سال ۹۴ همان چیزی است که باعث می‌شود اقتدار ایران بیشتر شود.

  وی افزود: مقام معظم رهبری با انتخاب این شعار برای سال ۹۴ دقیقاً یک افق بسیار بلند برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که در شرایط پیچیده کنونی قرار گرفته است، مد نظر قرار داده اند.

  فرمانده سپاه عشایری کرمانشاه با اشاره به اینکه وحدت و همدلی مردم ایران در زمان انقلاب نیز منجر به بهترین نتایج برای نظام اسلامی ایران شد، تصریح کرد: همانطور که در جریان انقلاب مردم با اتحاد و همدلی خود به ۲۵۰۰ سال حکومت شاهنشاهی در ایران پایان دادند، این رویه می تواند برای کشور بسیار کارآمد باشد.

  احمدی خاطر نشان کرد: شرایطی که امروز در کشور حاکم است بسیار پیچیده و حساس است بطوری که هم به لحاظ سیاسی هم به لحاظ اقتصادی و هم به لحاظ فرهنگی باید یک همدلی بین دولت و ملت ایران بوجود آید تا بتوانند در مقابل با این فشارها ایستادگی کرده و همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد.

  وی، هم دولت را نسبت به ملت و هم ملت را نسبت به دولت دارای حقوقی در قبایل یکدیگر عنوان کرد و ادامه داد: دولت بایستی اول از هر چیز دیگری زمینه اعتماد مردم را نسبت به خودش فراهم کند تا بتواند ملت را با خود همراه کند.

  فرمانده سپاه عشایری کرمانشاه خاطرنشان کرد: مردم نیز باید در قبال این اعتماد سازی در مقابل تهدیدات یا فشارهایی که از خارج از کشور بر نظام ایران وارد می‌شود، پشتیبان دولت باشد تا پرچم اقتدار و حیثیت کشور در مقابل زیاده خواهان و دشمنان همچنان برافراشته بماند.

  احمدی با تأکید براینکه پیشرفت اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی کشور مستلزم همدلی و همزبانی ملت و دولت است، بیان داشت: نامگذاری مدبرانه رهبر انقلاب برای کشور به عنوان یک چراغ راه می تواند کشور را در مقابله با این بحرانها ایمن کند.

  برچسب ها :

  نظرات