آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15423
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اینزاگی: بی‌دقتی در زدن ضربات آخر تنها ضعف بازیکنان من است

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال میلان شب گذشته (یکشنبه) در  هفته سی‌ام سری A ایتالیا در ورزشگاه سن‌سیرو به تساوی یک بر یک برابر سامپدوریا بسنده کرد اما فلیپو اینزاگی، سرمربی روسونری معتقد بود که مردان او به حق‌شان که ۳ امتیاز بازی بود نرسیده‌اند. اینزاگی که شاگردانش اکنون ۴۲ امتیازی‌اند و […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال میلان شب گذشته (یکشنبه) در  هفته سی‌ام سری A ایتالیا در ورزشگاه سن‌سیرو به تساوی یک بر یک برابر سامپدوریا بسنده کرد اما فلیپو اینزاگی، سرمربی روسونری معتقد بود که مردان او به حق‌شان که ۳ امتیاز بازی بود نرسیده‌اند.

  اینزاگی که شاگردانش اکنون ۴۲ امتیازی‌اند و در فاصله ۸ هفته مانده به پایان فصل با آخرین سهمیه ایتالیا برای فصل آینده لیگ اروپا ۷ امتیاز فاصله دارند، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما خوب بازی کردیم و من از این بابت بسیار خوشحالم. در نیمه اول عملکردمان فوق‌العاده بود و سامپدوریا را وادار به تغییر سیستم بازی‌اش کردیم. باعث تأسف است چون ما سانترها و پاس‌های فراوانی به سمت محوطه جریمه حریف داشتیم اما به گل نرسیدیم. نیمه اول یکی از بهترین ۴۵ دقیقه‌های ما در طول فصل بود.

  اینزاگی ادامه داد: سامپدوریا تغییر تاکتیک داد و ۲۰ دقیقه‌ای بهتر از ما بازی کرد و گل هم زد اما ما به بازی برگشتیم و پس از زدن گل تساوی می‌توانستیم حتی پیش بیفتیم که تیرک دروازه اجازه این کار را به ما نداد. میلان ۱۴ شوت داشت که ۷ شوتش داخل چارچوب بود و در حدود ۶۰ درصد از زمان بازی هم تملک توپ داشت. ما تمام آن کارهایی که برای کسب پیروزی باید انجام می‌دادیم را انجام دادیم جز اینکه در ضربات آخر خود مقابل دروازه حریف بی‌دقت بودیم.

  ستاره پیشین خط حمله روسونری عنوان کرد: عملکرد تیم خوب بود و من اطمینان دارم که کارهای فوق‌العاده‌ای تا پایان فصل انجام خواهیم داد. در مورد وضعیت‌مان در جدول هم باید بگویم که ما پیش از این‌ها باید بهتر کار می‌کردیم پس نمی‌شود وضعیت‌مان را به نتیجه‌‌ای که در این بازی رقم خورد نسبت دهیم. من بیشتر از این نمی‌توانم چیزی از بازیکنانم بخواهم جز اینکه مقابل دروازه دقت بیشتری به خرج دهند.

  پیپو در خصوص شانس تیمش برای کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده نیز اذعان داشت: زمانی که شما مجبور می‌شوید ۱۲ فینال انجام دهید ، حداقل یک یا ۲ بازی ممکن است از دست‌تان خارج شود. اگر ما در جدول وضعیتی متفاوت داشتیم، شاید یک امتیازی که از بازی برابر سامپدوریا کسب کردیم بیشتر به دردمان می‌خورد و نتیجه‌ای مثبت تلقی می‌شد. یکشنبه هفته آینده دربی میلان را داریم و باید روحیه و شیوه بازی‌‌مان را در این بازی حفظ کنیم اما نه فقط در یک نیمه که در تمام طول بازی.

  برچسب ها :

  نظرات