آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15385
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۲
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  آوای شمال/ در روزهای پایانی همین ماه قرار است که شانگهای چین میزابان خودروسازان مطرح جهان باشد و Mini هم که یکی از شرکت های تابع BMW به شمار می رود، در نظر دارد از عینک واقعیت افزوده خود به نام Mini Augmented Vision پرده بردارد. این عینک مجموعه ای از اطلاعات را در مقابل دیدگان راننده نمایش می […]

  آوای شمال/

  در روزهای پایانی همین ماه قرار است که شانگهای چین میزابان خودروسازان مطرح جهان باشد و Mini هم که یکی از شرکت های تابع BMW به شمار می رود، در نظر دارد از عینک واقعیت افزوده خود به نام Mini Augmented Vision پرده بردارد.

  این عینک مجموعه ای از اطلاعات را در مقابل دیدگان راننده نمایش می دهد و آنطور که در کنفرانس خبری کمپانی سازنده ذکر شده لیست بلند بالایی از امکانات برای آن در نظر گرفته شده: کاربران می توانند اطلاعات رهگیری، سرعت، محدوده سرعت، مناطق دلخواه (در حین عبور از کنار آنها) و هشدارهای متنی از دستگاه های متصل نظیر تلفن همراه را دریافت نمایند.

  یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه «پارک افزوده» نام دارد؛ دوربینی روی آینه های جانبی ماشین نصب شده و تصویر خود را روی عینک راننده منعکس می کند و به این ترتیب فرایند پارک کردن خودرو را برای راننده راحت تر می نماید.

  اما اغواکننده ترین امکان گجت مورد بحث شاید X-Ray View باشد که بخش های جامد حول ماشین را بصورت شفاف نشان می دهد و به این ترتیب می توانید به راحتی موانع پیرامونی، عابرین پیاده و دیگر وسایل نقلیه اطراف خود را که عموما در ماشین های معمولی از دید پنهان می مانند، مشاهده نمایید.

  سخت افزار این عینک محصول خود Mini نیست و ساختش را خانه طراحی DesignworksUSA متعلق به BMW بر عهده داشته و علاوه بر این برخی از فناوری های آن را نیز کوالکام تامین کرده.

  خوشختانه تا یک هفته دیگر اطلاعات بیشتری را در رابطه با این عینک درخواهیم یافت و متوجه می شویم که آیا خودروهای معمولی نیز می توانند از آن بهره بگیرند یا خیر.

   

   

  P90178915_highRes.0

  P90178907_highRes.0

  P90178911_highRes.0

   

   

  برچسب ها :

  نظرات