آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15335
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  دستگیری یک گروه تروریستی که از سال ۸۷ تاکنون ۹۰ ترور در کشور انجام داده بودند

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور صبح امروز در اولین نشست‌خبری خود با رسانه‌های داخلی و خارجی، گفت: جلسه امروز به منظور تشریح فعالیت‌های ستاد و وزارت کشور است و فعالیت‌های استان‌ها و استانداری‌ها در فرصت دیگری بیان خواهد شد. وی افزود: برنامه‌ها و سیاست‌های کلی دولت تدبیر و […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور صبح امروز در اولین نشست‌خبری خود با رسانه‌های داخلی و خارجی، گفت: جلسه امروز به منظور تشریح فعالیت‌های ستاد و وزارت کشور است و فعالیت‌های استان‌ها و استانداری‌ها در فرصت دیگری بیان خواهد شد.

  وی افزود: برنامه‌ها و سیاست‌های کلی دولت تدبیر و امید از سوی رئیس‌جمهور در ایام انتخابات اعلام شد و همه بنا بر انجام این برنامه‌ها گذاشتیم.

  رحمانی‌فضلی خاطرنشان کرد: وزارت کشور فعالیت‌های قانونی و جدی احزاب و حمایت از فعالیت‌های احزاب و ایجاد فرصت‌های مناسب برای آنان و ایجاد امنیت و بحث‌های توسعه‌ای مناطق را در بخش‌های مختلف پیگیری می‌کند.

  وزیر کشور تصریح کرد: در انتخاب همکاران تلاش کردیم که همسو با برنامه‌های دولت باشند و همگرایی در این زمینه برای ما یک اصل بود.

  وی در ادامه گفت: اصل ما در انتخاب مدیران نگاه اعتدالی و خدمت بی‌منت بوده و ما در یک تعامل نزدیک، اما با حفظ سیاست‌ها و استقلال دولت استانداران خود را انتخاب کردیم.

  رحمانی‌فضلی تاکید کرد: ما ۴۲۹ فرماندار در کشور داشتیم که ۳۹۲ نفر یعنی ۹۱ درصد با همین مشخصه‌ها تغییر کردند و تنها ۳۷ مورد از دولت قبل مانده‌اند که آنها هم در محله استعلام هستند و امیدواریم هر چه زودتر جواب بیاید.

  وزیر کشور با اشاره به اینکه در این دولت تلاش کردیم فرمانداران از کادر وزا ت کشور باشند، گفت: قانون احزاب را به دولت فرستادیم و کارهای کارشناسی آن انجام می‌شود.

  وی افزود: در حوزه امنیتی یک گروه تروریستی را گرفتیم که از سال ۸۷ تاکنون ۹۰ ترور در کشور انجام داده بودند.

  کمیته مربوط به اسیپاشی اصفهان فعال است و کارهای اطلاعاتی برای شناسایی عاملان انجام میشود

  برچسب ها :

  نظرات