آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15333
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی در تقابل با همدلی و همزبانی بود

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با فارس در یاسوج با اشاره به فرمان نوروزی مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی اظهار کرد: وقتی معظم‌له این سال را مزین به چنین نامی کردند منظور همدلی و همزبانی میان همه آحاد مردم و دولت […]

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با فارس در یاسوج با اشاره به فرمان نوروزی مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی اظهار کرد: وقتی معظم‌له این سال را مزین به چنین نامی کردند منظور همدلی و همزبانی میان همه آحاد مردم و دولت بود و استثنایی در این میان وجود ندارد که بخواهد تافته جدا بافته از ملت و دولت باشد.

  نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه باید در جهت همدلی و همزبانی حرکت کنیم همان‌طور که روز گذشته پنجمین نشست میان دولت و مجلس در راستای عمل به فرمان نوروزی رهبری برگزار شد.

  بزرگواری گفت: بیشتر صحبت‌های سخنرانان در این نشست حول همین محور بود که به خاطر مسائل داخلی و خارجی و حفظ همبستگی باید تعامل بیشتری داشته باشیم.

  وی افزود: ولی می‌بینیم که برخی افراد از جمله آقای رفسنجانی در چنین موقعیت‌هایی حرف‌هایی از جنس دیگر می‌زنند.

  این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: محض اطلاع آقای رفسنجانی که چنین نسبت‌هایی به دلواپسان می‌دهند، این افراد کسانی هستند که در طول دوران انقلاب ایثارگری کرده‌اند و جوان از دست داده‌اند و دلواپسی آن‌ها برای بزرگی و عظمت نظام است.

  بزرگواری با اشاره به این که اظهارات این چنینی کوک کردن آهنگ اختلاف است، تصریح کرد: نباید برای سرپوش گذاشتن بر ضعف‌ها و مشکلات خود به گونه‌ای سخن گفت که دشمنان از اظهارات ما خشنود شوند.

  وی دلواپسان را فرزندان امام دانست که برای نظام و انقلاب خون دادند و گفت: این تهمت‌ها به کسانی می‌چسبد که همسران و فرزندانشان فتنه‌گران را در سال ۸۸ به کف خیابان می‌آوردند.

  بزرگواری این حرف‌ها را درست در تقابل با همدلی و همزبانی دانست.

  برچسب ها :

  نظرات