آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ , Monday 18 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15323
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  بانوان شاغل در فرمانداری و بخشداری‌های محمودآباد تجلیل شدند

  آوای شمال/ در هفته گرامیداشت مقام زن و مادر و به یمن میلاد پرنور حضرت فاطمه زهرا(س) از بانوان شاغل در فرمانداری و بخشداری‌ها تجلیل و قدردانی شد. فرماندار محمودآباد در این مراسم با تبریک میلاد حضرت فاطمه الزهرا و هفته زن و خانواده گفت: همه روزهای سال روز زن است و باید تکریم از […]

  آوای شمال/ در هفته گرامیداشت مقام زن و مادر و به یمن میلاد پرنور حضرت فاطمه زهرا(س) از بانوان شاغل در فرمانداری و بخشداری‌ها تجلیل و قدردانی شد.

  فرماندار محمودآباد در این مراسم با تبریک میلاد حضرت فاطمه الزهرا و هفته زن و خانواده گفت: همه روزهای سال روز زن است و باید تکریم از این قشر تاثیرگذار و عنصر تحرک‌بخش جامعه همواره در دستور کار قرارگیرد.

  وی با اهمیت‌ خواندن نقش زن از نگاه اسلام خاطرنشان کرد:نمونه بارز این جریان را می توان در سیره رسول مکرم اسلام (ص) مشاهده کرد که ایشان در میان اعراب جاهلیت از نقش و جایگاه ارزشمند زنان صحبت کرد و فاطمه زهرا(س) را در جایگاه عزیزترین و محترم‌ترین فرزندان خود قرار داد.

  فرزانه اظهار داشت:در جهان کنونی فرصت‌های بیشتری نسبت به قبل برای زنان پدید آمده است تا توانمندی‌های خود را به اثبات برسانند،به طوری که هم‌اکنون در سرتاسر جهان زنان زیادی را می توان مشاهده کرد که در بسیاری از فعالیت‌های اجتماعی دوشادوش مردان حضور فعال دارند و البته در کنار آن از وظیفه همسری و مادری خود نیز غافل نشده‌اند.

  مقام عالی دولت در محمودآباد از جایگاه ویژه زنان در مسئولیت‌های اجتماعی در کشور اشاره کرد و افزود: بر اساس نگاه اسلام و قرآن به جایگاه زن امروز شاهد هستیم که زنان ایرانی در کنار تحصیلات دانشگاهی امورات مهم جامعه را نیز بر عهده دارند.

  وی یادآور شد: همین زنان و مادران باغیرت و صبور ایرانی بودند که فرزندانی رشید را تحویل جامعه دادند که برخی از آن‌ها در راه دفاع از تمامیت ارضی کشور به شهادت رسیدند و بسیاری دیگر نیز امروز به عنوان دانشمندان و نخبگان علمی و پژوهشی کشور نقش‌آفرین هستند.

  فرزانه استفاده از ظرفیت فکری بانوان محمودآبادی را اقدامی موثر برای توسعه شهرستان تلقی و تصریح کرد: مطمئنا نیروی انسانی خلاق در بخش بانوان در شهرستان زیاد است و باید با بررسی دقیق از همه این ظرفیت‌ها بهره جست.

  در پایان این مراسم از ۷ بانوی شاغل در فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و سرخ‌رود تقدیر شد.

  برچسب ها :

  نظرات