آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15269
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > اقتصادی
 •   

  توزیع ۱۸ میلیارد ریال سود سهام‌عدالت در محمودآباد / ۸۵ هزار نفر در محمودآباد سهام عدالت دارند

    آوای شمال/ مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت محمودآباد با اشاره به آمار مناسب سهام در این شهرستان گفت: ۸۵ هزار و ۸۰۸ محمودآبادی از سهام‌عدالت برخوردار شدند. بهروز جعفری تصریح کرد: این کار در ۱۴ مرحله انجام شد که طی آن افراد تحت‌ پوشش کمیته‌ امداد، بهزیستی و بسیجیان در دو مرحله به […]

   

  آوای شمال/ مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت محمودآباد با اشاره به آمار مناسب سهام در این شهرستان گفت: ۸۵ هزار و ۸۰۸ محمودآبادی از سهام‌عدالت برخوردار شدند.

  بهروز جعفری تصریح کرد: این کار در ۱۴ مرحله انجام شد که طی آن افراد تحت‌ پوشش کمیته‌ امداد، بهزیستی و بسیجیان در دو مرحله به تعداد ۶ هزار و ۱۰۶ نفر دارای سهام شدند.

  وی با بیان اینکه روستاییان در سه مرحله به تعداد ۲۸ هزار و ۱۲۰ نفر در بخش مرکزی و ۲۶ هزار و ۲۰ نفر در بخش سرخ‌رود و در مجموع ۵۴ هزار و ۱۴۰ نفر در سال‌های ۸۶ تا ۹۱ سهام‌دار شدند، خاطرنشان کرد:شاغلان دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان کشوری و لشکری و همچنین تأمین‌‌اجتماعی به تعداد ۱۰ هزار و ۹۴۰ نفر در سال ۸۷ از سهام‌عدالت برخوردار شدند.

  جعفری  تعداد سهام‌داران ایثارگر و خانواده معظم شهدا را ۲ هزار و ۶۰۶ نفر عنوان کرد و افزود: ۳۲۶ زن کارگر سرپرست‌ خانوار و ۵۴ خادم مساجد، حسینیه‌ها و امامزاده‌ها نیز در سال‌های ۸۸ و ۸۹ سهام‌عدالت را دریافت کردند.

  این مسئول همچنین از برخورداری سهام‌عدالت پنج طلبه حوزه‌ علمیه و کارکنان ستاد نماز‌جمعه، شش خبرنگار، ۸۲ قالیباف‌ شهری، ۱۲ فعال‌ قرآنی، هفت مددجو و کارکنان موسسات‌ خیریه و ۱۰۰ نفر درخواست مردمی در سال‌های ۸۹ تا ۹۳ خبر داد.

  جعفری تعداد سهام‌داران شهرداری‌ها و تاکسی‌رانان را ۷۲۴ نفر دانست و اظهار کرد: آخرین گروهی که از سهام‌عدالت بهره‌مند شدند، کارگران فصلی و ساختمانی که در سال ۹۲ و ۹۳ به تعداد ۱۰ هزار و ۷۰۰ نفر بودند.

  وی خاطرنشان کرد: از این تعداد تاکنون ۳ هزار و ۳۸ نفر مشمولان کمیته‌ امداد، بهزیستی و بسیج در دو مرحله مبلغ ۴۰۰ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال و همچنین مشمولان روستایی در یک مرحله به تعداد ۱۳ هزار و ۴۰۵ نفر مبلغ ۸۰۰ هزار ریال سود دریافت کردند.

  جعفری اضافه کرد: ۱۰ هزار و ۲۸۵ نفر از شاغلین و بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین‌اجتماعی در یک مرحله از سود ۴۰۰ هزار ریالی بهره‌مند شدند.

  مدیرعامل شرکت‌ تعاونی سهام‌عدالت محمودآباد در پایان اظهار کرد: در مجموع طی این مدت به ۲۶ هزار و ۷۲۸ نفر به میزان ۱۸ میلیارد و ۴۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال سود تعلق گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات