آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1523
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۶:۰۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  خواستار محاکمه فتنه‌گران روز دانشجو در شیراز هستیم

  آوای شمال/ غلامحسین یعقوبی رئیس شورای اسلامی استان فارس امروز گفت : رسیدگی به امور صنایع، عمران و شهرسازی، فرهنگی، حقوقی، کشاورزی، زیارتی و سیاحتی، میراث فرهنگی، ورزش و جوانان به‌ویژه بانوان در دستور کار برنامه‌های راهبردی این شورا قرار دارد. وی خاطرنشان کرد: برای رسیدگی به حل مشکلات در حوزه‌های مختلف کارگروه‌های مشاوران برای […]

  آوای شمال/ غلامحسین یعقوبی رئیس شورای اسلامی استان فارس امروز گفت : رسیدگی به امور صنایع، عمران و شهرسازی، فرهنگی، حقوقی، کشاورزی، زیارتی و سیاحتی، میراث فرهنگی، ورزش و جوانان به‌ویژه بانوان در دستور کار برنامه‌های راهبردی این شورا قرار دارد.

  وی خاطرنشان کرد: برای رسیدگی به حل مشکلات در حوزه‌های مختلف کارگروه‌های مشاوران برای پیگیری مطالبات شهرستان‌ها تشکیل شده که با تلاش‌های صورت گرفته شاهد تسریع در روند خواسته‌های به‌حق مردم هستیم.

  رئیس شورای اسلامی استان فارس تصریح کرد: تشکیل شورای شهرستان‌ها با حضور ۲۳ نفر از اعضا در قالب تعامل با دستگاه‌های اجرایی، پیگیری ۲ درصد بودجه شورای شهر به‌ حساب شورای شهرستان‌ها، شناسایی پتانسیل‌های موجود، هم‌اندیشی و رفع معضلات و مشکلات حوزه‌ها از دیگر فعالیت‌های شورای اسلامی این استان بوده است.

  یعقوبی در مورد حوادث اخیر در دانشگاه شیراز بیان داشت: با توجه به فشارهای سیاسی و تحریم‌های اقتصادی کشورمان، نباید برگزاری چنین محافلی از سوی افرادی معلوم‌الحال زمینه را برای استمرار اهداف شوم دشمنان داخلی و خارجی فراهم کند.

  وی تصریح کرد: شورای اسلامی استان فارس هرگونه حرکت و روندی که درصدد تضعیف نظام اسلامی، ولایت و رهبری به‌ویژه تطهیر سران فتنه شود را، از سوی هر جناح و یا گروهی محکوم کرده و خواستار پیگیری قانونی و قضایی در این زمینه است.

  برچسب ها :

  نظرات