آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ , Thursday 18 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15200
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  خانواده گرفتار در میان آتش و دود در مشهد نجات یافتند

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، مقارن ساعت یک بامداد روز جمعه زبانه های آتش و دود ناشی از حریق یک خانواده سه نفره را در مشهد به محاصره خود درآورد. با به صدا درآمدن تلفن های تماس سامانه امداد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد مبنی بر اتش سوزی در یک ساختمان […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، مقارن ساعت یک بامداد روز جمعه زبانه های آتش و دود ناشی از حریق یک خانواده سه نفره را در مشهد به محاصره خود درآورد.

  با به صدا درآمدن تلفن های تماس سامانه امداد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد مبنی بر اتش سوزی در یک ساختمان دو طبقه و محاصره یک خانواده در میان دود، آتش نشانان ایستگاه ۸ مشهد بامداد امروز به کمک این خانواده شتافتند.

  مدیر حوزه دو سازمان اتش نشانی مشهد در این رابطه گفت: با اعلام درخواست کمک مبنی بر آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی و همچنین به محاصره در امدن اعضای این ساختمان در میان دود و شعله های اتش ماموران این سازمان مقارن ساعت یک بامداد امروز در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه واقع در خیابان «میثم تمار» رسانند.

  مجید شادی در گفتگو با مهر با بیان اینکه کانون این حریق در پارکینگ این واحد مسکونی قرار داشت افزود: در این قسمت از منزل که مقادیر زیادی مواد قابل اشتعال از جمله وسایل دوخت لحاف و روانداز انبار شده بود به دلایل نامعلوم دچار حریق و به سرعت دو واحد دیگر این ساختمان را فرا گرفت.

  وی بیان کرد: طبقه اول این مجتمع به دلیل خالی بودن از سکنه در بامداد امروز با مشکل جدی روبرو نبود اما ساکنان طبقه دوم شامل یک زوج جوان و همچنین دختر بچه ۴ ساله به دلیل سرایت شعله های اتش به واحد مسکونی و همچنین متصاعد شدن دود ناشی از احتراق این خانواده را در محاصره قرار داد.

  وی افزود: ماموران تش نشانی پس از اطفای حریق با بهره گیری از دستگاه های دمنده نسبت به تخلیه دود اقدام و اعضای این خانواده را به منظور بررسی و مراقبت های بیشتر به دلیل استنشاق گاز های سمی با همکاری مرکز فوریت های پزشکی به مراکز درمانی منتقل کردند.

  مدیر حوزه دو سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خسارات وارد آمده به این مجتمع مسکونی را وسیع عنوان کرد و گفت: علت آتش سوزی در دست بررسی است.

  برچسب ها :

  نظرات