آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15094
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دستگیری عامل انتشار مطالب کذب علیه یکی از نمایندگی های خودرو

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین از تبریز، محمد قاسملو  اظهار داشت: در پی شکایت نماینده یکی از نمایندگی های خودروسازی در تبریز مبنی براینکه شخصی با نشر اخبار کذب موجب خدشه دار شدن موقعیت و حیثیت این نمایندگی شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت. وی تصریح کرد: بعد از […]

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین از تبریز، محمد قاسملو  اظهار داشت: در پی شکایت نماینده یکی از نمایندگی های خودروسازی در تبریز مبنی براینکه شخصی با نشر اخبار کذب موجب خدشه دار شدن موقعیت و حیثیت این نمایندگی شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

  وی تصریح کرد: بعد از بررسی صحت و سقم موضوع و پس از اطمینان از صحت آن و وجود مطالب علیه نمایندگی مذکور، تحقیقات فنی آغاز و مستندات اولیه جمع آوری و در بررسی مستندات، کاربر ایجاد کننده سایت منتشر کننده مطالب کذب شناسایی و بعد از استخراج هویت واقعی، وی جهت تحقیقات لازم به این پلیس احضار گردید.

  این مقام انتظامی افزود: متهم اعلام کرد اخبار موصوف را از یکی از سایتهای اینترنتی برداشته و در سایت خود گذاشته است لذا از آنجایی که سایت پربیننده است تعداد افرادی زیادی به آن مراجعه نموده و مطلع شده اند ولی از صحت و سقم خبر اطلاعی نداشته است.

  وی گفت: در ادامه تحقیقات بعمل آمده، متهم اتهام وارده را پذیرفت که پرونده پس از تکمیل مستندات و ادله لازم جهت سیر مراحل قضایی تحویل دادسرا شد.

  رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی در پایان خاطرنشان کرد: به کاربران اینترنتی توصیه می شود هر گونه خبری را در سایتها و صفحات اینترنتی و فضای مجازی بدون اطلاع از واقعی و درست بودن آن انتشار ندهید چرا که با این کار احتمال هتک حیثیت و … برای فرد مقابل متصور است.

  برچسب ها :

  نظرات