آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15049
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مکانی: حرکت من کوچکترین پاسخ به بی‌احترامی عربستانی‌ها بود

  آوای شمال/ به گزارش تسنیم، سوشا مکانی درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل النصر در نخستین دیدار دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: از ابتدای فصل هواداران را زیاد اذیت کردیم و من خودم مسئول شکست‌ها در لیگ هستم. از حضور این همه هوادار در ورزشگاه شوکه شدیم و به نظرم […]

  آوای شمال/ به گزارش تسنیم، سوشا مکانی درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل النصر در نخستین دیدار دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: از ابتدای فصل هواداران را زیاد اذیت کردیم و من خودم مسئول شکست‌ها در لیگ هستم. از حضور این همه هوادار در ورزشگاه شوکه شدیم و به نظرم آنها باعث شدند کیفیت تیم حریف نصف شود.

  وی افزود: با وجود اینکه النصری‌ها بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داشتند اما مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتند. با نتیجه‌ای که امروز کسب کردیم برای صعود به مرحله بعدی کارمان راحت‌تر شد و باید از هواداران تشکر کنم که کنارمان بودند و خوشحالم که توانستیم جواب محبت‌شان را بدهیم و ذره‌ای از محبت آنان را جبران کنیم.

  دروازه‌بان پرسپولیس درباره اینکه به همراه پیام صادقیان این فصل حاشیه‌های زیادی را برای تیمش ایجاد کرد گفت: از همه عذرخواهی می‌کنم که ناخواسته برای پرسپولیس حاشیه درست کردم. من واقعا پرسپولیس را دوست دارم و  جانم را برای پرسپولیس می‌دهم. با وجود مشکلاتی که مردم دارند تنها امید و دلخوشی‌ آنها برد تیمشان است و من اگر ناخواسته برای پرسپولیس حاشیه ایجاد کردم از همه آنها عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم لیاقت حمایت تک تک این هواداران را داشته باشم و بتوانم با بازی‌های خوب حاشیه‌هایی که ایجاد کردم را جبران کنم. باز هم می‌گویم واقعا ناخواسته چنین کاری انجام دادم و اکنون تنها ابزاری که برای جبران دارم این است که توانی‌هایم را در زمین نشاندهم.

  مکانی درباره اینکه پس از پیروزی پرسپولیس حرکت عجیبی انجام داد و با برداشتن توپ و زانو زدن مقابل هواداران به نوعی برای النصری‌ها کری‌خوانی کرد، تصریح کرد: حرکت من مقابل بی‌احترامی که عربستانی‌ها در بازی رفت انجام دادند کمترین واکنش بود. النصری‌ها در بازی رفت به همراه هوادارانشان و مسئولان باشگاه به ما بی‌احترامی کرده بودند و من هم با کوچکترین کار جواب آنها را دادم. کار یبا مسائل دیگر ندارم اما به نظرم می‌توانستیم جواب محکم‌تری به آنها بدهیم چرا که آنها در بازی رفت به ما، پرچم ایران و ایران و ایرانی توهین کردند. خوشحالم که با صدهزار هوادار جواب بی‌احترامی آنها را دادیم.

  وی در پاسخ به این سوال که به نظرش حمید درخشان پس از این برد چه حسی دارد، گفت: درخشان به عنوان یک پرسپولیسی مطمئنا از این برد خوشحال است او برای این تیم و به خصوص من زحمت زیادی کشید و همینطور علی دایی هم برای این تیم زحمت کشیده است. درست است که آنها اکنون کنار ما نیستند اما در این برد آنها نیز سهم دارند. امیدواریم این پیروزی و حضور هواداران باعث شود بین کادر فنی، هواداران و تمامی خانواده پرسپولیس یک اشتی ایجاد شود تا بتوانیم از این فرصت بهره لازم را ببریم تا در آسیا یک تیم بین‌المللی باشیم و در لیگ هم نتایج خوبی کسب کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات